W rozegranym w sobotę spotkaniu B-klasy pewny już awansu zespół Jezioraka zanotował kolejne wysokie zwycięstwo. Tym razem podopieczni trenera Wojciech Figurskiego pokonali trzeciego w tabeli Jordana Kazanice 6:0 (4:0).

Od początku spotkania to iławianie dominowali na boisku i dość szybko, bo już w 5 minucie, objęli prowadzenie po strzale Figurskiego. W 13 i 14 minucie padły kolejne bramki dla Jezioraka, tym razem na listę strzelców wpisali się Ostanek i Madej. Na 4:0 w 30 minucie strzelił ponownie Wojciech Figurski. W drugiej połowie ambitnie walczący zespół z Kazanic poprawił grę w defensywie i tylko dwukrotnie został skarcony przez Jeziorowców. Obydwie bramki w drugiej połowie strzelił Rafał Kuchnik.

Teraz przed zawodnikami Jezioraka ostatnia potyczka w rozgrywkach B-klasy z zespołem Avisty Łążyn. To spotkanie odbędzie się 11 czerwca o godzinie 16:00 na boisku w Łążynie.

Jeziorak Iława – Jordan Kazanice 6:0

Bramki dla Jezioraka:

5 min. Wojciech Figurski 1:0
13 min. Grzegorz Ostanek 2:0
14 min. Daniel Madej 3:0
30 min. Wojciech Figurski 4:0
50 min. Rafał Kuchnik 5:0
71 min Rafał Kuchnik 6:0

Jeziorak Iława: Sobiech, Kressin, Ostanek, Adamek, K. Szalewicz (72 min. Sbikowski), Rzeźnikiewicz (45 min. Burny), Parulis (75 min. Krajewski), Madej, Figurski, Ćwikliński (46 min. Wojciechowski), Kuchnik.