ZDZ
REKLAMAAkademia

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Informacja Turystyczna w Iławie.)

Zakończono procedurę konkursową w związku z wakatem w zarządzanej przez Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji Informacji Turystycznej. Na stanowisko nowego Informatora Turystycznego komisja rekomendowała Annę Balińską, autorkę książki "Pod pelargoniowym balkonem", którą iławianka zadebiutowała na rynku wydawniczym w marcu br.

Wakat na stanowisku Informatora Turystycznego powstał po tym, jak jedną z dwóch zatrudnionych tam osób, Beatę Furmanek, przeniesiono do Wydziału Komunikacji Społecznej w ratuszu. Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji ogłosiło zatem nabór.

Sprecyzowane w ogłoszeniu wymogi formalne spełniło łącznie sześć osób (w tym cztery z Iławy i dwie z Lubawy), które zaproszono na rozmowy kwalifikacyjne. Zdaniem komisji najlepszą kandydatką była Anna Balińska, mieszkanka Iławy, która w marcu br. zadebiutowała na rynku wydawniczym osadzoną w mieście nad Jeziorakiem kobiecą powieścią "Pod pelargoniowym balkonem" i to właśnie ją rekomendowano na to stanowisko. 

Fot. Archiwum własne. Na zdjęciu Anna Balińska. 

TEMATY
REKLAMANAJLAK
REKLAMAPellet

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.4626 sekundy