REKLAMAfredom
REKLAMAAldortax

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Archiwum własne. Zdjęcie ilustracyjne. )

Niestosowanie się do znaków drogowych, przekraczanie linii podwójnej ciągłej i, co najgorsze, wyprzedzanie w sposób realnie zagrażający bezpieczeństwu na drodze - tak na jednej z lokalnych dróg poruszał się 58-letni mieszkaniec Giżycka. Jego zachowanie zbulwersowało świadków niebezpiecznych manewrów, którzy powiadomili policję.

Interwencja wobec drogowego pirata miała miejsce wczoraj w godzinach popołudniowych.

- Do oficera dyżurnego iławskiej policji zadzwonił mężczyzna, który oświadczył, że przed nim samochodem marki mercedes porusza się kierujący, który nagminnie łamie przepisy ruchu drogowego - informuje sierż. sztab. Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy KPP w Iławie. - Mężczyzna dodał, że zadzwonił, ponieważ jest bardzo zbulwersowany zachowaniem prowadzącego busa. Widział, jak kierujący nie stosuje się do znaków drogowych, przekracza linię podwójną ciągłą oraz wyprzedza inne pojazdy, nie upewniając się, czy ma odpowiednią widoczność i powodując realne zagrożenie w ruchu drogowym.

Iławscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami z Nowego Miasta Lubawskiego zatrzymali kierującego mercedesem, którym okazał się 58 – letni mieszkaniec Giżycka. Mężczyzna ze swojego zachowania w najbliższym czasie będzie tłumaczył się przed sądem.

TEMATY na sygnale
REKLAMANAJLAK
REKLAMAPellet

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.5039 sekundy