REKLAMAfredom
REKLAMAAldortax

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. OSP w Lasecznie. )

W towarzystwie władz gminy wiejskiej Iława, przedstawicieli innych lokalnych jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych oraz mieszkańców druhowie z OSP w Lasecznie świętowali 70-lecie istnienia jednostki. Uroczystość połączono z gminnymi obchodami Dnia Strażaka.

Jubileusz rozpoczął się uroczystą mszą świętą odprawioną przez księdza Jarosława Grudziąża w miejscowym kościele. Następnie przy remizie strażackiej Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Iławy odegrała hymn. Nie zabrakło wystąpienia prezesa Andrzeja Żurawskiego, który przybliżył zebranym początki tutejszej jednostki OSP. Jubileusz i gminne obchody Dnia Strażaka były oczywiście okazją do tego, by wręczyć zasłużonym druhom listy gratulacyjne, medale i statuetki. Swoje gratulacje przekazał też ochotnikom wójt Krzysztof Harmaciński.

Współorganizatorami jubileuszowych uroczystości był Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie oraz Samorządowa Szkoła Podstawowa w Lasecznie.

Fot. OSP w Lasecznie i Gmina Iława.

70-lecie OSP w Lasecznie oraz gminne obchody Dnia Strażaka. Laseczno, 14 maja:

 

 

REKLAMAgeodeta
REKLAMAprofi

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.3741 sekundy