REKLAMAKurza góra
REKLAMAprofi

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ26 maja 2016, 13:14 komentarzy 2

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹
W drugim odcinku naszej nowej serii wywiadów przed mikrofonem Radia Zet Gold Iława i kamerami portalu Info Iława gościł burmistrz Adam Żyliński.

Przed realizacją wywiadu informowaliśmy na portalu oraz na antenie o tym, że kolejnym gościem InfoTematu będzie właśnie Adam Żyliński. Z możliwości zgłaszania swoich propozycji pytań korzystaliście chętnie. Zgodnie z zapowiedzią część z nich nasz gość usłyszał podczas wywiadu. Pytaliśmy też m.in. o konflikty w Radzie Miejskiej i inwestycje. Zapraszamy do obejrzenia wywiadu.

Przed nami kolejne odcinki serii, na które czytelników i słuchaczy będziemy zapraszać co tydzień. Kogo chcielibyście oglądać w następnych wywiadach? Zachęcamy do przesyłania propozycji na adres kontakt@infoilawa.pl. Z kilkudniowym wyprzedzeniem poinformujemy też na portalu oraz na antenie, kto będzie naszym kolejnym gościem i zaprosimy widzów do przesyłania propozycji pytań dla konkretnego rozmówcy.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMATom-bet

2Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~Marek Apel 2 ponad rok temu

    Szanowny czytelniku, dziękuję za krytyczne uwagi co do mojego profesjonalizmu. Każdą cenną i konstruktywną uwagę traktuję bardzo poważnie. Co do tematu jaki poruszyłeś/aś w swoim komentarzu w sprawie ICK to osobą władną i dysponującą odpowiednimi danymi i mogącą w sposób merytoryczny odpowiedzieć jest Pani dyrektor Iławskiego Centrum Kultury, Ewa Wiśniewska. Niestety Pani dyrektor odmówiła nam uczestnictwa i rozmowy na temat kultury. Z burmistrzem miasta Iławy chciałem nakreślić krytyczne uwagi które docierają od mieszkańców naszego miasta do obu naszych redakcji. Na forum publicznym nie zamierzam komentować zadawanych pytań gościom. Program INFOTEMAT powstaje przy współudziale mieszkańców(można zadawać pytania) i dla mieszkańców. Niestety pytań które zadajesz nie widzieliśmy w nadesłanych na redakcyjne skrzynki. Jeśli chcesz możesz razem ze mną współprowadzić rozmowę z dyrektor ICK jeśli oczywiście zgodzi się wystąpić we wspólnym programie INFOTEMAT. Szanuję Twoje zdanie, pamiętaj jednak, że żeby oceniać czyjś profesjonalizm trzeba wykonywać podobny zawód/zajęcie. Pozdrawiam, M. Apel

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~Pisior 1 ponad rok temu

    nieprofesjonalny prowadzący - brak dialogu merytorycznego, zamiast dialogu krytyczne uwagi. A co do ICK to pytam, gdzie był przez ostatnie lata nadzór finansowy na tą instytucją? Dlaczego w poprzednim wywiadzie nie zapytano o to poprzedniego burmistrza Ptasznika?Co spowodowało,ze burmistrz Żyliński zdecydował się na audyt?

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAWlodkowic
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAchełmzyca
REKLAMASzkoła2
Artykuł załadowany: 0.4967 sekundy