REKLAMAPanczen1
REKLAMAPatrz

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹
W piątkowe popołudnie w Kinoteatrze "Pasja" rozstrzygnięty zostanie konkurs artystyczny dla dzieci i młodzieży w dziedzinie malarstwa oraz fotografii. Z tej okazji odbędzie się uroczysty finał z udziałem marszałka województwa Gustawa Marka Brzezina oraz włodarzy Iławy.

Zainteresowanie konkursem było bardzo duże. Wpłynęły aż 853 prace. Uczestnicy, od przedszkolaków przez uczniów szkół podstawowych aż po gimnazjalistów, mogli zgłaszać prace w dziedzinie malarstwa ("Wiosenny las w oczach dziecka) oraz fotografii ("Las w obiektywie).

Organizatorzy, Iławskie Centrum Kultury oraz Koło Łowieckie Miłośników Łowiectwa w Warszawie, zapraszają na uroczysty finał konkursu, który odbędzie się w piątek, 13 maja o godz. 17:00 w Kinoteatrze "Pasja" w Iławie. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, m.in. rowery, aparat fotograficzny, rolki czy piłki nożne.

Fot. Organizatorzy.

REKLAMAgeodeta
REKLAMAogłoszenie

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAKOMA
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3902 sekundy