REKLAMAAldortax
REKLAMAOlszta

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹
Startuje nowy cykl wywiadów portalu infoilawa.pl i Radia Zet Gold Iława. W inauguracyjnym odcinku serii przed mikrofonem lokalnej rozgłośni i kamerami naszego portalu gościł Włodzimierz Ptasznik, burmistrz Iławy w latach 2006-2014.

Czym się dzisiaj zajmuje, jak interpretuje fakt, że w ostatnich wyborach samorządowych nie udało mu się zdobyć mandatu radnego, jak skomentuje opinie, że swojemu następcy w ratuszu pozostawił "puste szafy" bez projektów, jak wyglądała sytuacja finansowa ratusza, gdy kończył urzędowanie? Te i wiele innych pytań zadaliśmy w pierwszym wywiadzie z serii InfoTemat byłemu burmistrzowi Iławy Włodzimierzowi Ptasznikowi.

Przed nami kolejne odcinki serii, na które czytelników i słuchaczy będziemy zapraszać co tydzień. Kogo chcielibyście oglądać w następnych wywiadach? Zachęcamy do przesyłania propozycji na adresy kontakt@infoilawa.pl lub ilawa@zetgold.pl. Z kilkudniowym wyprzedzeniem poinformujemy też na portalu oraz na antenie, kto będzie naszym kolejnym gościem i zaprosimy widzów do przesyłania propozycji pytań dla konkretnego rozmówcy.

Za pomoc w realizacji wywiadu dziękujemy Andrzejowi Świdzińskiemu (montaż) oraz Łukaszowi Siudzińskiemu (zdjęcia).

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMANAJLAK
REKLAMAikea

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.3138 sekundy