ZDZ
REKLAMAPatrz

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹
W sobotę, 7 maja, wszystkie drogi miłośników motoryzacji, driftu i efektownych modyfikowanych aut prowadzą do Chełmżycy. W tutejszym zajeździe odbędzie się impreza pod nazwą Slow Flow Fest.

W programie wydarzenia znajdą się liczne konkursy na najlepsze zmodyfikowane auta, w tym na najniższe auto, najgłośniejsze auto, wnętrze zlotu i felgę zlotu. Przewidziano również szereg atrakcji dla widzów (wstęp na wydarzenie dla publiczności będzie bezpłatny). Od godziny 11:00 wszyscy chętni będą mogli za drobną opłatą na fotelu pasażera na własnej skórze poczuć, co znaczy drift.

- Na imprezie zobaczycie to, co najlepsze na polskiej scenie tuningowej. Spodziewamy się około 50 starannie wyselekcjonowanych samochodów. Zapewniamy rewelacyjną atmosferę połączoną z dobrą muzyką w klimatycznym miejscu - zapowiada organizator Karol Kowalski.

Organizatorzy przewidzieli również zawody na Play Station. Wieczorem natomiast odbędzie się after party dla uczestników. Wszystkie szczegóły organizacyjne dostępne są na załączonych poniżej plakatach. 

REKLAMAPellet
REKLAMAogłoszenie

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAKOMA
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3889 sekundy