REKLAMApluszak
REKLAMAPatrz

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹
„10/29” - to tytuł dziesiątego albumu pochodzącego z poznańskiego Piątkowa rapera Palucha, czyli Łukasza Paluszaka. Więcej o artyście i jego pracy nad najnowszą solową płytą będzie się można dowiedzieć, spotykając się z nim osobiście na spotkaniu autorskim w iławskim Empiku w Galerii Jeziorak.

Paluch znany jest m.in. z takich produkcji jak "Pewniak", czy "Lepszego Życia Diler". Niedawno w jego dorobku pojawił się album „10/29”, który promowany jest podczas tras koncertowych i spotkań z fanami polskiego rapu w całym kraju.

Paluch zawita też do Iławy. W sobotę, 7 maja, o godzinie 16:00 w iławskim Empiku w Galerii Jeziorak odbędzie się spotkanie autorskie z artystą. Poprowadzi je Tomasz Woźniak.

Natomiast już dzisiaj (tj. w piątek) wieczorem Paluch wystąpi w iławskim klubie muzycznym IOWA Music Bar. O wszystkich szczegółach pisaliśmy w oddzielnej publikacji: LINK

REKLAMANAJLAK
REKLAMAogłoszenie

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAKOMA
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3134 sekundy