REKLAMAPatrz
REKLAMAHullo2

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Info Iława. )

Kilkaset osób odwiedziło dzisiejszy rodzinny piknik pod chmurką zorganizowany na Starym Mieście w Iławie z okazji pierwszego dnia astronomicznej wiosny.

Organizatorzy zadbali o liczne bezpłatne atrakcje. Na Starym Mieście dzieci mogły dzisiaj pomalować twarze, ozdobić staromiejską fontannę kolorowymi rysunkami, skorzystać z dmuchanych placów zabaw, a także wziąć udział w programie animacyjnym i wspólnej zabawie tanecznej. Odbyły się również pokazy i warsztaty udzielenia pierwszej pomocy oraz warsztaty robienia sushi. Na wszystkich czekał słodki poczęstunek oraz gorące napoje. Nie zabrakło też części sportowej: do udziału w rowerowych konkursach uczestników imprezy zaprosił klub "2 Koła". Jednym z ostatnich akcentów imprezy było wspólne topienie ekologicznej marzanny.

Główną organizatorką "Powitania wiosny" była radna miejska, a prywatnie mieszkanka Starego Miasta, Ewa Jackowska, która przekazała na rzecz wydarzenia swoją dietę radnej. Na zaproszenie do współpracy chętnie i licznie odpowiedziały też liczne instytucje oraz przedsiębiorcy i mniej formalne grupy, w tym Przedszkole Miejskie nr 2 Integracyjne w Iławie, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kisielicach, Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczych w Iławie, Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji, Samorządowe Gimnazjum nr 1 w Iławie, Klub Motonici Iława, Klub Turystyki Rowerowej "2 Koła" oraz restauracje Green Garden i Yotto Sushi Bar.

Fot. Info Iława i Dariusz Ziółkowski.

Część pierwsza

Część druga

Część trzecia

Część czwarta

REKLAMASensolandia

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.5345 sekundy