REKLAMAhullo
REKLAMASadek

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Info Iława.)

Reprezentanci szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu powiatu iławskiego stanęli w szranki rywalizacji w ramach eliminacji powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej ,,Młodzież zapobiega pożarom”. Nagrody odebrały po trzy najlepsze osoby z każdej grupy wiekowej, a zdobywcy pierwszych miejsc w każdej z kategorii będą reprezentować powiat podczas turnieju na szczeblu wojewódzkim.

Powiatowe eliminacje turnieju ,,Młodzież zapobiega pożarom” odbyły się 17 marca w iławskiej „Budowlance”. Wyłoniły one po trzech najlepszych uczestników z każdej z grup wiekowych.

Są to:

W kategorii szkół podstawowych:

Jakub Bulski Julia Rutkowska Adrian Igierski

W kategorii gimnazjów:

Remigiusz Próchniewski Szymon Frankiewicz Aleksadra Deszczak

W kategorii szkół ponadgimnazjalnych:

Maria Ewertowska Kamil Piotrowski Michał Krawaczyński

Zdobywcy pierwszych miejsc w każdej z powyższych kategorii wiekowych będą reprezentować powiat iławski podczas kolejnego etapu turnieju, czyli na szczeblu wojewódzkim. Życzymy powodzenia.

Fot. Info Iława.

Część pierwsza

Część druga

REKLAMASensolandia

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.5828 sekundy