REKLAMAPanczen1
REKLAMAOlszta

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Archiwum własne. Na zdjęciu Krzysztof Gaćkowski. )

Na wtorek, 15 marca, na godzinę 18:00 zaplanowano Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Iławskiego Towarzystwa Rekreacyjnego Jeziorak Iława. Ustępujący prezes Krzysztof Gaćkowski prosi o obecność i przedstawia proponowany porządek posiedzenia.

Krzysztof Gaćkowski z powodów osobistych rezygnuje z funkcji prezesa ITR-u. W związku z tym jednym z punktów walnego zgromadzenia będzie wybór nowych władz. Proponowany porządek spotkania przewiduje także przedstawienie sprawozdań z działalności klubu i jego sytuacji finansowej w 2015 roku.

Szczegóły poniżej:

1. Otwarcie zebrania 2. Wybór przewodniczącego zebrania 3. Przyjęcie porządku zebrania 4. Wybór protokolanta, Komisji Skrutacyjnej oraz Komisji Uchwał i Wniosków 5. Przedstawienie sprawozdania z działalności Towarzystwa za 2015 rok 6. Przedstawienie sprawozdania z działalności finansowej za 2015 rok 7. Przedstawienie sprawozdania Komisji Rewizyjnej 8. Głosowanie nad absolutorium dla Zarządu 9. Dyskusja - Ewentualne zmiany w Statucie - Zmiany w Zarządzie 10. Przyjęcie uchwał i wniosków 11. Zakończenie zebrania

REKLAMAgeodeta
REKLAMAogłoszenie

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAKOMA
REKLAMAmk instal
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.1569 sekundy