REKLAMAprofi
REKLAMAOlszta

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹
"Kolaudacja - Tryptyk Iławski" - pod taką nazwą w hotelu Port 110 w Iławie odbyła się dzisiaj oficjalna premiera wspólnego projektu wydawniczego trzech iławskich artystek: debiutującej pisarki Anny Balińskiej, autorki osadzonego w Iławie romansu "Pod pelargoniowym balkonem", malarki Agaty Topolewskiej, której ilustracje zdobią powieść oraz wokalistki Dominiki Kasprowicz, której krążek także jest częścią tryptyku.

Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami w Dzień Kobiet na rynku wydawniczym zadebiutowała powieść Anny Balińskiej "Pod pelargoniowym balkonem", w której czytelniczki śledzą perypetie Alicji - zdradzonej przez męża kobiety, która układa swoje życie na nowo. Na kartach powieści odnajdziemy dobrze nam znane iławskie zakątki, a nawet mapkę miasta, które można poznawać na nowo, wędrując śladami głównej bohaterki romansu.

Na Iławski Tryptyk złożyły się również talenty dwóch innych iławskich artystek. Malarka Agata Topolewska przygotowała zdobiące karty i okładkę powieści ilustracje, natomiast wokalistka Dominika Kasprowicz dołączyła do publikacji płytę ze swoimi utworami.

Podczas oficjalnej premiery tryptyku, która odbyła się w Dzień Kobiet w hotelu Port 110, Anna Balińska opowiedziała publiczności o kulisach pracy nad książką. Dominika Kasprowicz przygotowała recital z akompaniamentem Wojciecha Wiśniewskiego. Publiczność mogła także oglądać wystawę prac Agaty Topolewskiej.

Fot. Info Iława.

Część pierwsza

Część druga

Z materiałów wydawcy

O autorce "Pod pelargoniowym balkonem"

Anna Balińska - z wykształcenia mediator rodzinny. Absolwentka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Z miłości żona. Właścicielka czworonoga Floriana. Z pasji pisarka i autorka bloga konwenanse.blog.pl. Rodowita iławianka.

O powieści

Alicja jest pogodną, zdolną i dobrze zarabiającą kobietą. Czuje się niemal spełnioną żoną i panią domu, gdy spada na nią zdrada męża. Czy wyjazd na wieś ukoi jej nerwy? Czy ognisty romans przywróci wiarę w siebie? Kim naprawdę okaże się ujmujący weterynarz?

Czasem szczęście jest na wyciągnięcie ręki, a nie potrafimy go dostrzec. Dopiero dramatyczne przeżycia są w stanie zedrzeć z oczu zasłonę, która przesłania to, co najcenniejsze - maleńki płomyczek prawdziwego uczucia ukrywanego przez lata na dnie przyjaznego serca.

REKLAMATom-bet

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.3631 sekundy