REKLAMAZDZ
REKLAMAZielona aleja 2

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ8 marca 2016, 18:49 komentarzy 1

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Dariusz Ziółkowski.)

Bulwar wokół Małego Jezioraka oraz Galeria Jeziorak po raz kolejny gościły dzisiaj uczestniczki zorganizowanego z okazji Dnia Kobiet happeningu „Bądź aktywna nie tylko w Dniu Kobiet”.

W tegorocznej edycji wydarzenia wzięło udział około 200 pań. Sportowe wyzwanie, którego z uśmiechami na twarzach podjęły się uczestniczki, polegało na pokonaniu dystansu wokół Małego Jezioraka na jeden z trzech sposobów: truchtem/biegiem, marszem lub na rolkach. Na wszystkie panie, które dotarły do mety, czekał miły upominek w postaci wręczanych przez maturzystów iławskiego "Żeromka" kwiatów.

Happening to jednak nie tylko okazja do zachęcania dziewcząt i kobiet do prowadzenia aktywnego stylu życia. Na uczestniczki na terenie Galerii Jeziorak czekał szereg dodatkowych atrakcji, w tym warsztaty plastyczne z prowadzoną przez malarkę Agatę Topolewską z grupą "Maluj z Nami", porady dietetyka Ewy Michałowskiej, stoisko edukacyjne Stowarzyszenia Iławski Klub Amazonki, a także pokaz samoobrony, na który zaprosił klub Karate Kyokushin. Nie zabrakło też zniżek i promocji przygotowanych specjalnie z myślą o kobietach w dniu ich święta.

Wydarzenie zorganizowali Galeria Jeziorak, Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji oraz Zespół Szkół im. Stefana Żeromskiego w Iławie.

Fot. Dariusz Ziółkowski i Info Iława.

Część pierwsza

Część druga

Część trzecia

 

REKLAMANAJLAK

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~Paweł Hofman 1 ponad rok temu

    Dziękuję w imieniu ZSO Iława za udział w tej imprezie. Aktywny styl życia staje się domeną iławianek.i nie tylko. Ilość przerosła nasze oczekiwania z 600 kwiatów do rozdania pozostał około 50, przekroczenia takiej liczby to informacja , że warto dbać o płeć piękną .w różny sposób. Ponad 500 dziewczyn w różnym wieku to jest to. Dziękujemy. Paweł Hofman

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.6495 sekundy