REKLAMAPanczen1
REKLAMAOlszta

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Archiwum klubu. )

W swoim kolejnym meczu kontrolnym zespół GKS-u Wikielec po ciekawym spotkaniu pokonał Błękitnych Orneta 3:0. To dobry prognostyk przed pierwszym spotkaniem ligowym, które podopieczni trenera Wojciecha Tarnowskiego rozegrają już 12 marca.

Zespoły GKS-u Wikielec i Błękitnych Orneta rozegrały na trawiastym boisku w Szymbarku ciekawe spotkanie. Widoczna była przewaga Wikielca, który zagrał bardzo dobry mecz. Zawodnicy GKS-u stworzyli pod bramką przeciwnika kilka ciekawych akcji, bez zarzutu zagrała zarówno defensywa, jak i ofensywa. Zadowolenia z przebiegu spotkania nie krył trener Wojciech Tarnowski.

Rozgrywki ligowe piłkarze GKS-u zainaugurują już w sobotę, 12 marca. O godzinie 15:30 w Nowym Mieście Lubawskim rozpocznie się mecz z tamtejszą Drwęcą.

GKS Wikielec - Błękitni Orneta 3:0

GKS Wikielec: Elżanowski, Waląg, Kacperek, Otręba, Kołakowski, Suchocki, Jajkowski, Tomkiewicz, Sagan, Sobociński, Tomczyk oraz Kwiatkowski, Gerych, Lewandowski, Kruczkowski Radek, Kruczkowski Rafał, Witkowski, Banasik, Piceluk.

Bramki dla Wikielca: Sagan, Sobociński i Piceluk.

Fot. Archiwum klubu.

TEMATY sport
REKLAMANAJLAK
REKLAMAogłoszenie

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAKOMA
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAzajazd
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3909 sekundy