REKLAMAhullo
REKLAMAGaleria

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Info Iława. )

W piątek, 4 marca, w iławskim Kinoteatrze "Pasja" odbyło się doroczne podsumowanie lokalnych osiągnięć kulturalnych i sportowych w minionym roku.

Gala była okazją do wręczenia osobom, które w 2015 roku wyróżniły się dziedzinie kultury i sportu, nagród, wyróżnień i pamiątkowych statuetek. Wręczali je burmistrz Adam Żyliński i jego zastępca Ewa Junkier. Galę prowadzili Dorota Olzacka oraz Dominik Jaskulski z Iławskiego Centrum Kultury. Publiczność oglądała też część artystyczną w wykonaniu par z UKS Gracja.

Pełną listę wyróżnionych publikujemy pod zdjęciami.

Fot. Info Iława.

Część pierwsza

Część druga

Część trzecia

 

KULTURA - NAGRODY

1. Anna Nowicka – malarstwo olejne na szkle, płaskorzeźba
* wnioskodawca: Stowarzyszenie Kulturalno-Artystyczne SART

2. Aniela Żmijewska – malarstwo olejne
* wnioskodawca: Stowarzyszenie Kulturalno-Artystyczne SART

3. Wacław Janulewicz – rzeźba
* wnioskodawca: Stowarzyszenie Kulturalno-Artystyczne SART

4. Iwona Rygalska - Koper – twórczość artystyczna, upowszechnianie kultury na rzecz Gminy Miejskiej Iława
* wnioskodawca: Stowarzyszenie Chór CAMERATA

5. Czesław Wasiłowski – fotografia
* wnioskodawca: Stowarzyszenie Twórców Kultury IST-art

6. Stanisław Wierzchowski – muzyka
*wnioskodawca: Iławskie Centrum Kultury

7. Milena Wysocka – Jacek Sztankowski – taniec towarzyski .
* wnioskodawca: Uczniowski Klub Sportowy „GRACJA”

8. Regina Mathoes - Kozłowska – całokształt pracy zawodowej
* wnioskodawca: Iławskie Centrum Kultury

SPORT - WYRÓŻNIENIA

1. Agata Kołecka (UKS Mały Jeziorak Iława – sekcja lekkiej atletyki)

2. Monika Kołatka (UKS Mały Jeziorak – sekcja lekkiej atletyki)

3. Laura Nowotnik (MKS Zryw-Volley Iława)

4. Iwona Kulińska (MKS Zryw-Volley Iława)

5. Natalia Mejka (MKS Zryw-Volley Iława)

6. Kamila Sitnik (MKS Zryw-Volley Iława)

7. Aleksandra Bludau (MKS Zryw-Volley Iława)

8. Anna Grajewska (MKS Zryw-Volley Iława)

9. Martyna Białecka (MKS Zryw-Volley Iława)

10. Aleksandra Tomaszewska (MKS Zryw-Volley Iława)

11. Szymon Wilemski (MKS Zryw-Volley Iława)

12. Robert Rólkiewicz (MKS Zryw-Volley Iława)

13. Szymon Olek (ITR Iława – sekcja sztuk walki)

14. Bartłomiej Dudziak (ITR Jeziorak – sekcja sztuk walki)

15. Szymon Patorski (ITR Jeziorak – sekcja sztuk walki)

16. Mikołaj Obrębski (ITR Jeziorak – sekcja sztuk walki)

17. Martyna Głąbińska (Stowarzyszenie Szkoła Pływania Orka Iława)

18. Natalia Maciejewska (Stowarzyszenie Szkoła Pływania Orka Iława)

19. Kuba Butrykiewicz (Stowarzyszenie Szkoła Pływania Orka Iława)

20. Maciej Jacuński (Stowarzyszenie Szkoła Pływania Orka Iława)

21. Oliwier Zielski (Stowarzyszenie Szkoła Pływania Orka Iława)

22. Mikołaj Musiński (Stowarzyszenie Szkoła Pływania Orka Iława)

23. Filip Rybiński (Stowarzyszenie Szkoła Pływania Orka Iława)

24. Szymon Koszczka (Stowarzyszenie Szkoła Pływania Orka Iława)

25. Agata Mijas (Stowarzyszenie Szkoła Pływania Orka Iława)

26. Natalia Urbańska (Stowarzyszenie Szkoła Pływania Orka Iława)

27. Jakub Rutkiewicz (Stowarzyszenie Szkoła Pływania Orka Iława)

28. Michał Jonowski (Stowarzyszenie Szkoła Pływania Orka Iława)

29. Liliana Kukiełka (Stowarzyszenie Szkoła Pływania Orka Iława)

30. Pola Dzik (Stowarzyszenie Szkoła Pływania Orka Iława)

31. Zdzisław Bazydło (IKS Morena)

32. Marek Rudnicki (IKS Morena)

33. Marianna Dorociak (IKS Morena)

34. Krystyna Has (IKS Morena)

35. Członkowie IKS Morena: Grażyna Kamińska, Maria Kieloch, Jan Smoła, Tomasz Ćwikła, Regina Szczypiorska, Szczepan Polkowski, wraz z trenerem Krzysztofem Kaczałko.

36. Maciej Kapciński (Klub Wioślarski WIR Iława)

37. Nikodem Fiałkowski (Klub Wioślarski WIR Iława)

38. Ola Woś (Klub Wioślarski WIR Iława)

KULTURA - WYRÓŻNIENIA

1. Alicja Szymańska – muzyka
* wnioskodawca: Państwowa Szkoła Muzyczna

2. Honorata Cybula – twórczość artystyczna, upowszechnianie kultury
na rzecz Gminy Miejskiej Iława
* wnioskodawca: Stowarzyszenie Chór CAMERATA

3. Stanisław Jarmużewski – muzyka
* wnioskodawca: Spółdzielnia Mieszkaniowa „PRACA”

4. Marek Kałuża - rzeźba
* wnioskodawca: Stowarzyszenie Twórców Kultury IST-art

5. Mateusz Sitek – rzeźba
* wnioskodawca: Stowarzyszenie Twórców Kultury IST-art

6. Stowarzyszenie Uniwersytet III Wieku – upowszechnianie kultury
* wnioskodawca: Gimnazjum Samorządowe Nr 1 w Iławie

7. Malina Grunt - Mateusz Tarasiuk – taniec towarzyski
* wnioskodawca: Uczniowski Klub Sportowy „GRACJA”

8. Alicja Lorkowska - Filip Słowik – taniec towarzyski
* wnioskodawca: Uczniowski Klub Sportowy „GRACJA”

9. Grupa II tańca towarzyskiego UKS „GRACJA”
* wnioskodawca: Uczniowski Klub Sportowy „GRACJA”

NAGRODY - ZAWODNICY

1. Monika Jarlińska (Stowarzyszenie Sportów Wodnych)
2. Emilia Jarlińska (Stowarzyszenie Sportów Wodnych)
3. Krzysztof Białaś (Stowarzyszenia Sportów Wodnych)
4. Piotr Malinowski (Stowarzyszenie Sportów Wodnych)
5. Kacper Obrębski (ITR Iława - sekcja sportów walki)
6. Kacper Wlazło (ITR Iława – sekcja sportów walki)
7. Daniel Niedźwiecki (ITR Iława – sekcja sportów walki)
8. Igor Tasarz (ITR Iława – sekcja sportów walki)
9. Mateusz Kudyk (SSP Orka Iława)
10. Michał Jarliński (SSP Orka Iława)
11. Magdalena Jackowska (KW WIR Iława)
12. Aleksandra Demczuk (KW WIR Iława)
13. Filip Zimnowodzki (KW WIR Iława)
14. Michał Durka (KW WIR Iława)
15. Paweł Pyza (KW WIR Iława)
16. Dawid Rożankiewicz (KW WIR Iława)
17. Damian Józefowicz (KW WIR Iława)

NAGRODY - TRENERZY

1. Mieczysław Pietroczuk (pierwszy trener MKS Zryw-Volley Iława)
2. Paweł Hofman (UKS Mały Jeziorak Iława – sekcja lekkiej atletyki)
3. Krzysztof Obrębski (ITR Iława – sekcja sportów walki)
4. Radosław Burza (Stow.Szkoła Pływania Orka Iława)
5. Grzegorz Stypiński (Klub Wioślarski WIR Iława)
6. Paweł Pierczyński (Klub Wioślarski WIR Iława)
7. Marek Karbowski (MOS Iława);
8. Wojciech Janusz (MOS Iława)
9. Robert Zbysław (sekcja judo)
10. Arkadiusz Szewczyk (IKS Morena)

SPORT - STYPENDIA

1. Joanna Karpińska (MKS Zryw-Volley Iława)
2. Monika Gorzka (MKS Zryw-Volley Iława)
3. Marta Pietroczuk (MKS Zryw-Volley Iława)
4. Wiktoria Gołębiowska (Stowarzyszenie Sportów Wodnych)
5. Jakub Gołębiowski (Stowarzyszenie Sportów Wodnych)
6. Agata Maria Barwińska (MOS Iława)
7. Klaudia Maria Żelazowska (IK Morena)
8. Anna Kołatka (SSP Orka Iława)
9. Patryk Cichowski (SSP Orka Iława)
10. Szymon Dzik (SSP Orka Iława)
11. Krzysztof Sławiński (Klub Wioślarski WIR Iława)
12. Piotr Jastrzębski (Klub Wioślarski WIR Iława)
13. Bartosz Pietrewicz (Klub Wioślarki WIR Iława)
14. Kacper Stopikowski (KW WIR Iława)
15. Adrian Jackowski (Klub Wioślarski WIR Iława)
16. Maciej Jeżyński (Klub Wioślarski WIR Iława)

REKLAMANAJLAK

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 1.4313 sekundy