REKLAMApluszak
REKLAMAOlszta

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Archiwum własne. Zdjęcie ilustracyjne. )

12 marca na skateparku w Suszu rusza cykl ośmiu warsztatów dla miłośników jazdy na deskorolce, rolkach i rowerach BMX.

W tym sezonie skatepark w Suszu będzie miał dwóch instruktorów, jeden będzie prowadził zajęcia na rowerach BMX, a drugi - na deskorolce. Organizatorem warsztatów jest Suski Ośrodek Kultury. Działania na skateparku prowadzone będą także przez Suskie Centrum Sportu i Rekreacji, które planuje turnieje i imprezy.

W sobotę, 12 marca, odbędzie się pierwszy z cyklu ośmiu warsztatów adresowanych zarówno do dzieci i młodzieży, jak i do dorosłych.

W programie wydarzenia znajdzie się nauka poruszania się po skateparku dla amatorów, nauka zjeżdżania z quoterów, banków oraz szkolenie z zakresu bezpiecznego poruszania się po rampach, nauka podstawowych ewolucji (od balansu przez ustawienie nóg na pedałach aż po skoki z ewolucjami), a także trudniejsze triki dla średnio zaawansowanych użytkowników. Będzie się można również nauczyć podstawowego serwisu sprzętu.

W imieniu organizatorów - zapraszamy.

REKLAMANAJLAK
REKLAMAogłoszenie

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAKOMA
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3692 sekundy