REKLAMAPatrz
REKLAMAInkubator

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. MBP w Iławie. )

Na poniedziałkowym wernisażu Natalii Carmen Szynkowskiej spotkali się ci, którzy interesują się sztuką Dalekiego Wschodu oraz ci, którzy są jej ciekawi.

Cosplay łączy bowiem zabawę ze sztuką i zdobywa coraz większą popularność. Jest twórczym i rozwijającym hobby, ponieważ każdy strój stawia przed jego twórcą wyzwania, które wymagają zdobywania kolejnych umiejętności. Istnieje bowiem w cosplayu niepisana reguła, że kostiumy wykonywane są samodzielnie, co najwyżej z niewielką pomocą osób trzecich. Fotografie Natalii są nie tylko relacją i dokumentacją tego, co zostało wykonane, ale przede wszystkim oddają piękno kostiumów i charakter postaci, które przedstawiają.

Kunszt i pasję wykonawców połączone z talentem i miłością Natalii do cosplayu i fotografii można podziwiać w naszej bibliotece do 21 marca.

A jeśli jesteście ciekawi, jak wyglądają inne prace Natalii, zapraszamy na jej fanpage: LINK.

Niespodzianką dla uczestników wernisażu były przygotowane przez Sushi Bar Yotto przysmaki kuchni japońskiej, które dodatkowo przybliżyły klimat Dalekiego Wschodu. Sztukę kulinarną w wykonaniu fachowców z Yotto można zobaczyć pod adresem: LINK.

Źródło: Miejska Biblioteka Publiczna w Iławie.


REKLAMASensolandia

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.3707 sekundy