ZDZ
REKLAMAPatrz

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Zdjęcie ilustracyjne. )

MOSiR z sąsiedniego Nowego Miasta Lubawskiego zaprasza do udziału w halowym turnieju piłki nożnej dziewcząt ze szkół podstawowych "Nowe Miasto Cup 2016". Czeka sportowa rywalizacja w świetnej atmosferze, nagrody, medale, puchary i dyplomy - zapowiadają organizatorzy.

Turniej zorganizowany zostanie już po raz kolejny. Jego celem jest popularyzacja sportu i aktywności wśród dziewcząt, a także promocja zasad fair play. Zawody mają zasięg regionalny.

Organizatorzy do udziału zapraszają sześcioosobowe drużyny (plus maksymalnie dwie rezerwowe) złożone z dziewcząt ze szkół podstawowych (rocznik 2003 i młodsze).

Każda z drużyn powinna mieć pełnoletniego opiekuna, a zawodniczki - legitymacje szkolne i obuwie halowe. Udział w turnieju jest bezpłatny, organizatorzy nie pobierają wpisowego.

"Nowe Miasto Cup" odbędzie się w sobotę, 12 marca, o godzinie 10:00 w hali sportowej MOSiR przy ulicy Jagiellończyka w Nowym Mieście Lubawskim.

W imieniu organizatorów - zapraszamy.

REKLAMAPellet
REKLAMAogłoszenie

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAKOMA
REKLAMAmk instal
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAzajazd
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3109 sekundy