REKLAMApluszak
REKLAMAOlszta

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Archiwum klubu GKS Wikielec.)

Przerwano testy białoruskiego zawodnika Aleksandra Matyukhewicza w III-ligowym GKS-ie. Jak informuje klub, menadżer piłkarza postawił "zaporowe warunki finansowe", które były dla GKS-u nie do zaakceptowania.

Przez kilka ostatnich dni w GKS-ie Wikielec testowany był Aleksandr Matyukhewicz, 26-letni pomocnik/napastnik, zawodnik drużyny Dynamo Brześć, klubu z białoruskiej ekstraklasy. Trener Wojciech Tarnowski sprawdzał przydatność Białorusina w drużynie z Wikielca. Matyukhewicz wystąpił nawet w meczu kontrolnym w Ostródzie, gdzie Wikielec grał z tamtejszym Sokołem.

W poniedziałek, 29 lutego, zapadła decyzja, że klub nie nawiąże współpracy z zawodnikiem. Menadżer piłkarza, który także przyjechał do Wikielca, postawił "zaporowe warunki finansowe", których GKS nie przyjął. Postanowiono więc przerwać dalsze testy, a zawodnik wraz ze swoim menadżerem wyjechał z Wikielca.

REKLAMAPellet
REKLAMAogłoszenie

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAKOMA
REKLAMAmk instal
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAFabryka urody
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 1.2015 sekundy