ZDZ
REKLAMAprofi

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Wojciech Laskowski (digieye). )

Jak co tydzień publikujemy zestawienie lokalnych wydarzeń sportowych zaplanowanych na weekend.

Zaczynamy od spotkań kontrolnych lokalnych drużyn piłkarskich. W sobotę sparingi rozegrają GKS Wikielec, Unia Susz z Osą Ząbrowo oraz ITR Jeziorak Iława. Z kolei w niedzielę rywalizować będą tenisiści stołowi ITR-u Jezioraka Iława. Na weekend przypada też udział siatkarek Zrywu i młodych zawodników GKS-u Wikielec w imprezach o randze Młodzieżowych Mistrzostw Polski. 

Piłka nożna sparingi:

Sokół Ostróda - GKS Wikielec Sobota, 27 lutego, godz. 10:00, stadion w Ostródzie Amex Bączek Unia Susz – Osa Ząbrowo Sobota, 27 lutego, godz. 16:00, stadion w Iławie ITR Jeziorak Iława – Płomień Turznica Sobota, 27 lutego, godz. 16:00, stadion w Iławie

Tenis stołowy III liga:

ITR Jeziorak Iława - Morliny IV Ostróda
Niedziela, 28 lutego, godz. 11:00, hala ul. Asnyka

Ponadto siatkarki Zrywu Volley Iława walczą w ćwierćfinale MP juniorek w Gdańsku. Wygrały już swoje pierwsze spotkanie z drużyną Budowlanych Toruń 3:0. Z kolei zawodnicy U-18 GKS-u Wikielec grają w finale MMP w Futsalu w Łęczycy.

REKLAMAPellet
REKLAMAogłoszenie

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAKOMA
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAzajazd
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4765 sekundy