REKLAMAPanczen1
REKLAMASadek

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Urząd Gminy w Iławie.)

We wtorek, 16 lutego, w hali sportowej Samorządowej Szkoły Podstawowej w Wikielcu dzieci i młodzież stanęli w szranki sportowej rywalizacji w ramach Halowego Turnieju Piłkarskiego o Puchar Wójta Gminy Iława Krzysztofa Harmacińskiego.

W turnieju wzięło udział sześć drużyn reprezentujących lokalne szkoły podstawowe oraz dwa zespoły z gimnazjów samorządowych. W pojedynku gimnazjów z Ząbrowa i Franciszkowa lepsza okazała się ta druga drużyna. To właśnie gimnazjaliści z Franciszkowa będą reprezentować gminę Iława podczas rozgrywek na szczeblu wojewódzkim, których organizatorem jest Mazurskie Zrzeszenie LZS w Olsztynie.

Z kolei w kategorii szkół podstawowych mecz o pierwsze miejsce został rozegrany pomiędzy Wikielcem a Ząbrowem. Triumfowali piłkarze z Ząbrowa. To właśnie do nich trafił turniejowy puchar oraz możliwość reprezentowania gminy podczas rozgrywek na wyższym szczeblu.

Dla uczestników turnieju nie zabrakło pamiątkowych dyplomów i upominków.

Fot. Archiwum Gminy Iława.

REKLAMAgeodeta
REKLAMAogłoszenie

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAKOMA
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3055 sekundy