REKLAMAfredom
REKLAMASadek

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Kadr z filmu. )

"Planeta Singli" to polska komedia romantyczna, o której chyba można powiedzieć, że jest skazana na sukces. W kolejnej produkcji reżysera hitu "Listy do M." na dużych ekranach widzowie zobaczą plejadę najbardziej popularnych polskich aktorów: m.in. Macieja Stuhra, Agnieszkę Więdłochę, Ewę Błaszczyk, Danutę Stenkę, Tomasza Karolaka i Weronikę Książkiewicz. Co więcej, romantyczna komedia wchodzi na ekrany tuż przed świętem wszystkich zakochanych.

"Planety Singli" nie zabraknie oczywiście w iławskiej "Pasji". Kinoteatr będzie wyświetlał komedię romantyczną od najbliższego piątku, 5 lutego, do 25 lutego. Dokładne godziny seansów można sprawdzić na stronie Iławskiego Centrum Kultury w zakładce "Kinoteatr" (LINK).

KONKURS - ROZSTRZYGNIĘTY

Oto lista osób, które wygrały pojedyncze bilety na komedię "Planeta Singli" w iławskiej "Pasji": Oktawia Piotrewicz, Robert Geniu Dłuszczakowski, Ewa Duńska oraz Iwona Szramka (bilety do wykorzystania w dowolny dzień i do odebrania w kasie kinoteatru z dowodem tożsamości). Zwycięzcom życzymy miłej zabawy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za zainteresowanie.

NIEŚMIAŁA NAUCZYCIELKA I TELEWIZYJNY SHOWMAN. PARA DOSKONAŁA?

Ania jest uroczą, romantyczną, ale niezbyt pewną siebie nauczycielką, poszukującą idealnego mężczyzny na internetowych portalach randkowych. Przypadkiem, w walentynkowy wieczór, spotyka showmana Tomka, który prowadzi najpopularniejszy i najbardziej kontrowersyjny program telewizyjny w kraju. Ten, zachwycony niepoprawnym romantyzmem Ani, proponuje jej, żeby została bohaterką jego show - ona będzie umawiać się na randki przez internet, a on w swoim programie pokaże prawdziwą twarz facetów flirtujących w sieci i wyśmieje naiwność kobiet szukających tam ideału. Szalone randkowe przygody Ani szybko stają się wielkim przebojem. Jednak pewnego dnia Ania nieoczekiwanie spotyka… idealnego faceta - Antoniego. Naciskany przez bezwzględną szefową stacji Tomek musi ratować oglądalność programu. A może i własne uczucie do Ani?

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMAgeodeta
REKLAMAprofi

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.2845 sekundy