REKLAMAPanczen1
REKLAMAPatrz

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Dariusz Ziółkowski.)

21 504,56 zł - dokładnie taką kwotę sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Wikielcu przekazał na konto fundacji Jurka Owsiaka. Na terenie gminy wiejskiej Iława kwestowało w tym roku aż 55 osób. Dużym zainteresowaniem mieszkańców cieszyła się licytacja, a czas gościom zorganizowanej z okazji finału imprezy umilały liczne występy artystyczne.

Wśród 55 osób, które kwestowały na terenie gminy wiejskiej Iława, swoje reprezentacje miała każda z gminnych szkół. Z ulicznej zbiórki, a także licytacji gadżetów, prac artystycznych i innych przedmiotów przekazanych przez mieszkańców i lokalne firmy oraz instytucje udało się zebrać aż 21 504,56 zł.
Organizatorzy nie mogli narzekać na frekwencję podczas finału, a goście imprezy bardzo chętnie brali udział w licytacjach. Czas umilały występy artystyczne, w siedzibie sztabu w Samorządowej Szkole Podstawowej w Wikielcu wystąpił m.in. zespół Blues Station oraz uczniowie.

Organizatorami 24. Finału WOŚP w Wikielcu byli: Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński, Samorządowa Szkoła Podstawowa w Wikielcu oraz Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie.

REKLAMAPellet
REKLAMAogłoszenie

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAKOMA
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAzajazd
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3324 sekundy