REKLAMAPluszak
REKLAMAPatrz

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ11 stycznia 2016, 08:40 komentarzy 5

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Czytelnik. )

Pierwszy śnieg skłonił miłośników "białego szaleństwa" do wizyty na górce na osiedlu Podleśnym w Iławie, jednym z najpopularniejszych miejsc w naszym mieście, gdzie mieszkańcy zjeżdżają na sankach. Dla jednego z naszych czytelników wizyta była okazją do sformułowania w stosunku do władz miasta postulatu uatrakcyjnienia i doinwestowania tego miejsca.

Na naszą redakcyjną skrzynkę mailową napisał do nas mieszaniec Iławy, który w sobotę, korzystając z pierwszego śniegu, zabrał dzieci na sanki na górkę na osiedlu Podleśnym.

- Z tego miejsca zimą korzystało już kilka pokoleń iławian - pisze pan Michał. - Skoro w Iławie dotychczas nie udało się spełnić obietnicy dotyczącej stworzenia lodowiska, to może warto byłoby przynajmniej doinwestować to miejsce? Jeśli warunki pogodowe sprzyjają, górkę odwiedza naprawdę liczne grono mieszkańców Iławy z dziećmi. Warto pomyśleć o tym, żeby to miejsce lepiej oświetlić, ustawić kilka ławek, przygotować miejsce na ognisko, może ustawić zadaszoną wiatę lub altankę. Myślę, że taka inwestycja nie nadwyrężyłaby budżetu miasta, a z pewnością mieszkańcy by to docenili i jeszcze chętniej odwiedzaliby to miejsce.

Fot. Czytelnik. Gdy spadnie śnieg, górka na osiedlu Podleśnym jest bardzo chętnie odwiedzana przez mieszkańców. Tak było też w ostatnią sobotę. Nasz czytelnik uważa, że warto doinwestować to miejsce.

REKLAMAgeodeta
Swojak

5Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Jowita13 5 ponad rok temu

  Pan jest w błedzie ta oto gorka nie nalezy do kwasigrocha!!...

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Klemens 4 ponad rok temu

  Szkoda tylko ze ten teren nalezy do kwasigrochów :)

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Damek 3 ponad rok temu

  E tam lodowisko, ta gorka to jest to. Maly stok narciarski pod lasem :)

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~werner78 2 ponad rok temu

  Popieram! Należy w końcu ogarnąć tą górkę jak i teren przyległego lasu który odwiedza masa spacerujących, biegających i cyklistów!!!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~a. 1 ponad rok temu

  Niby miasto "turystyczne" a lodowiska nawet nie ma... sąsiednie miasta jakoś potrafią zorganizować lodowisko, natomiast w Iławie jak co rok nic...

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.9314 sekundy