REKLAMAhullo
REKLAMAOlszta

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ7 stycznia 2017, 21:01 komentarzy 6

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Info Iława. )

Eksperyment Iławskiego Centrum Kultury, polegający na przeniesieniu organizowanego przez miasto Sylwestra z placu przy Kinoteatrze "Pasja" do Parku Miejskiego, wypalił. Na zaproszenie na imprezę odpowiedziały setki iławian. Przy "Żabie" świetnie bawili się młodsi i starsi, pary, rodziny i grupy znajomych. Jest też i jeden element, któremu w przyszłym roku należy poświęcić więcej uwagi.

"Będzie głośno, będzie radośnie, znów przetańczymy razem całą noc" - to słowa tylko jednego z bardzo wielu przebojów, w rytmie których bawili się uczestnicy sylwestrowej dyskoteki pod gwiazdami. "Bałkanica" dobrze oddaje panującą w Parku Miejskim atmosferę. Frekwencja przerosła chyba najśmielsze oczekiwania, a muzyczny zestaw zaproponowany przez Roberta Lasikowskiego z Iławskiego Centrum Kultury przypadł mieszkańcom do gustu i chętnych do tańca i wspólnej zabawy nie brakowało. Równo o północy niebo nad Iławą rozświetlił kilkuminutowy, efektowny pokaz fajerwerków.

Niestety, pomimo dość licznej obecności funkcjonariuszy Policji i Straży Miejskiej oraz patroli przejeżdżających ulicą Niepodległości właściwie co kilka minut, fajerwerkowe szaleństwo uczestników imprezy trochę wymknęło się spod kontroli. Gdy trwało odliczanie sekund do północy, w dość ciasnej grupie osób znajdujących się pod sceną odpalono race. Petardy rzucane w odległości kilku centymetrów od innych imprezowiczów byłoby trudno zliczyć.

Pomimo tego zastrzeżenia, format sylwestrowej dyskoteki w Parku Miejskim, trzeba zaliczyć do bardzo udanych.

Fot. Info Iława.

{gallery}/689{/gallery}

REKLAMATom-bet

6Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Obywatel 6 ponad rok temu

  Pan prowadzący chyba się zagalopował bo od "IDIOTÓW" to może sobie w domu żonę, dzieci wyzywać jak sobie pozwolą, a jak nie potrafi trzymać nerwów na wodzy to niech w domu siedzi albo mniej pije !!!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~llila 5 ponad rok temu

  a czemu burmistrza zabraklo z zyczeniami

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Tatam 4 ponad rok temu

  Bb Ja nie musze płakać po prostu żal mi takich ludzi . Ciekawe czy jakby cos się stało komuś tez byś tak podchodził/podchodzila do sprawy .

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~damian 3 ponad rok temu

  siwy konfidencie wszystkiego najgorszego w tym 2016 roku oby twoje konfidenctwo wróciło do ciebie ze zdwojoną mocą

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~bb 2 ponad rok temu

  @Tatam nie poplacz sie

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Tatam 1 ponad rok temu

  Trzeba bylo lepiej zorganizować służby a nie panowie stali pod ścianą na drugiej stronie ulicy a dzieci pozwalały fajerwerki i strzelano nawet na drogę . Panowie widać nie chwapili sie do zarobienia i stali sobie od tak bo nawet ludzie mogli tańczyć na środku ulicy a oni by g... zrobili . Hahaha nawet nie zareagowali jak prowadzący upomnial tych którzy odpalił race w tłumie ..

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.3196 sekundy