REKLAMAAldortax
REKLAMAPatrz

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. susz.pl. )

W zaledwie siedem dni od uruchomienia systemu rejestracji na jubileuszową, 25. edycję imprezy sportowej Susz Triathlon, która odbędzie się w dniach 24-26 czerwca 2016 roku, zapisało się ponad 650 osób. Organizatorzy nie ukrywają, że liczą na frekwencyjny sukces.

Rejestrację zawodników 25. edycji suskiego triathlonu uruchomiono 10 grudnia. Wystarczyło siedem dni, by liczba zgłoszonych uczestników przekroczyła 650 osób. Jest to bardzo dobry wynik, biorąc pod uwagę to, że zapisy potrwają jeszcze do 1 czerwca.

W 2016 roku imprezie Susz Triathlon "stuknie" 25 lat. Jubileuszowa edycja będzie się wiązała z kilkoma zmianami. Organizatorzy podjęli decyzję o tym, że start na dystansie ½ IM zostanie przeniesiony z soboty na niedzielę, a start dystansu sprint, w tym Mistrzostwa Polski Elit oraz grup wiekowych, zostaną przeniesione z niedzieli na sobotę. Ponadto w sobotni poranek odbędą się starty aquathlonistów.

Zmianom nie ulegnie natomiast format imprez towarzyszących. Podobnie jak w latach poprzednich, również w 2016 z pewnością nie zabraknie części muzycznej wydarzenia, która cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony mieszkańców.

TEMATY sport
REKLAMANAJLAK
REKLAMAkik2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.2823 sekundy