REKLAMAprofi
REKLAMAOlszta

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Archiwum zespołu. )

W młodzieżowych rozgrywkach szczypiorniaka świetnie radzą sobie reprezentanci Zespołu Szkół im. Bohaterów Września 1939 Roku w Iławie. Drużyna popularnej Budowlanki wywalczyła pierwsze miejsce podczas rozegranych w Działdowie Mistrzostw Regionu, a wcześniej pokonała lokalnych rywali podczas Mistrzostw Powiatu.

W rozegranych 1 grudnia w hali sportowej "Mechanik" mistrzostwach na szczeblu powiatowym udział wzięły cztery reprezentacje lokalnych szkół: Budowlanki, Żeromka, Mechanika oraz Zespołu Szkół w Lubawie. Najlepsi okazali się szczypiorniści Zespołu Szkół im. Bohaterów Września 1939 Roku. Dwa zwycięstwa i remis dały im pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej i awans do kolejnej fazy rozgrywek.

Dobra sportowa passa nie opuściła reprezentantów Budowlanki także w Działdowie podczas rozegranych 15 grudnia Mistrzostw Regionu. Dwa pewnie wygrane spotkania pozwoliły na zajęcie pierwszego miejsca i zdobycie kwalifikacji do następnego etapu mistrzostw. Tym razem będzie to turniej regionalny, który odbędzie się po feriach, najprawdopodobniej w Elblągu.

Trzymamy kciuki za kontynuację dobrej passy młodych szczypiornistów z Iławy.

Drużyna Budowlanki w piłce ręcznej występuje w składzie: Michał Foj, Szymon Jaguszewski, Przemek Maciejewski, Artur Chałła, Łukasz Bolewski, Bartek Piórkowski, Patryk Kempkowski, Krystian Kościelski, Dominik Michalski, Łukasz Ostrowski, Robert Samel, Damian Przytuła, Patryk Wiśniewski, Łukasz Wojdat, Artur Wrzesiński, Łukasz Adamek. Trenerem jest Krzysztof Szczypiński.

REKLAMAgeodeta
REKLAMAkik2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.4084 sekundy