REKLAMAprofi
REKLAMAOlszta

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹
Iławski Zespół Szkół Ogólnokształcących im. S. Żeromskiego może pochwalić się świetnymi siatkarzami. 14 grudnia obie drużyny z ogólniaka, zarówno żeńska, jak i męska zajęły I miejsca w Mistrzostwach Rejonu w piłce siatkowej szkół ponadgimnazjalnych.

Zawodniczki grały w składzie: Laura Nowotnik, Iwona Kulińska, Anna Grajewska, Dominika Grec, Asia Karpińska, Karolina Laskowska, Patrycja Siemianowska, Oliwia Wasilewska, Oliwia Rabczyńska, Karolina Olszewska, Wiktoria Korwek. Dziewczęta pokonały Zespół Szkół Nr 2 w Działdowie, Zespół Szkół im. C. K. Norwida w Nowym Mieście Lubawskim i Zespół Szkół Bohaterów Września 1939 Roku z Iławy.

Drużyna męska w składzie: Roman Rólkiewicz, Mateusz Bochno, Hubert Trukawka, Jerzy Lendzion, Mateusz Życiński, Mateusz Nowak, Ireneusz Kusz, Jakub Koper, Bartosz Słomski i Dominik Falkowski, po zaciętych trzech pojedynkach i uplasowaniu się na pierwszym miejscu, awansowała do dalszych etapów tzw. licealiady. Dodatkowo kapitan Roman Rólkiewicz został wybrany MVP (najlepszym zawodnikiem turnieju). Trzymamy kciuki i życzymy kolejnych sukcesów na szczeblu regionu!

Redakcja koła dziennikarskiego "Żeromek"

REKLAMANAJLAK
REKLAMAipb

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.2893 sekundy