REKLAMAprofi
REKLAMAkarczma 2

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Archiwum klubu. Zawodnicy na podium (konkurencja: kręgle klasyczne).)

SN PZK zorganizował ostanie już w tym roku zawody w kręglach klasycznych i bowlingu. Reprezentanci Iławskiego klubu „Morena” spisali się na medal.

W Tomaszowie Mazowieckim odbył się Indywidualny Puchar Polski w kręglarstwie klasycznym osób niewidomych i słabowidzących. W zawodach wzięło udział 60 zawodników, w tym czworo reprezentantów iławskiej "Moreny".

Srebrny medal w kat. B1 zdobył Szczepan Polkowski oraz w kat. B2 Maria Kieloch. W tej samej kategorii Jan Smoła uplasował się na 6. miejscu, a Tomasz Ćwikła z B3 był 5.

Czworo zawodników "Moreny" uczestniczyło również w rozegranym w Katowicach Indywidualnym Pucharze Polski w bowlingu osób niewidomych i słabowidzących.

Drugie miejsce wywalczyli: Szczepan Polkowski z kat. B1 oraz Danuta Odulińska i Janusz Jeleń z kat. B2. W tej samej kat. Stanisław Oduliński był 4.


TEMATY sport
REKLAMANAJLAK
REKLAMAipb

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.4886 sekundy