REKLAMApluszak
REKLAMAAkademia

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹
W drugi weekend stycznia w całej Polsce odbywać się będzie 24. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Sztab orkiestry z gminy Iława zaprasza do Wikielca.

Impreza z okazji gminnego finału WOŚP odbędzie się 10 stycznia w siedzibie Samorządowej Szkoły Podstawowej w Wikielcu. Rozpocznie się o godzinie 15:00 i potrwa do 20:00. W tym roku w jej przygotowaniu pomaga aż 55 wolontariuszy.

- W programie zaplanowaliśmy występy muzyczne, nieziemskie licytacje, pyszne ciasto i...mocną kawę - mówi szefowa sztabu Marzena Bendelewska. - Wciąż zbieramy przedmioty na licytację: zarówno materialne, jak i niematerialne, np. usługi fryzjerskie, kosmetyczne, kolacja w restauracji, artystyczne zdjęcia, obrazy, rzeźby i inne ciekawe przedmioty. Zachęcamy do przekazywania przedmiotów na licytację wraz z określeniem ich wartości wyjściowej.

Na wszystkie rzeczy, które chcielibyście przekazać na licytację, organizatorzy czekają do 7 stycznia w szkole w Wikielcu i wszystkich innych szkołach na terenie gminy Iława, Gminnym Ośrodku Kultury w Lasecznie, a także w Urzędzie Gminy Iława, gdzie osobą do kontaktów w tej sprawie jest pan Robert Jankowski.

REKLAMANAJLAK
REKLAMAogłoszenie

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAKOMA
REKLAMAmk instal
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAFabryka urody
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.27 sekundy