REKLAMAprofi
REKLAMABetiko

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹
23 grudnia - to data tegorocznej edycji tradycyjnego święta siatkarek, siatkarzy, trenerów, działaczy, sympatyków, a zwłaszcza wychowanków Międzyszkolnego Klubu Sportowego ZRYW-VOLLEY IŁAWA.

Już po raz dwudziesty drugi zagrają męskie zespoły Wychowanków i Kadry Zrywu, natomiast kobiety w meczu Wychowankowie : Zryw rozegrają swoje szesnaste spotkanie.

Małgorzata i Mieczysław Pietroczuk, założyciele i szkoleniowcy MKS ZRYW-VOLLEY Iława, serdecznie zapraszają swoich wychowanków oraz aktualne zawodniczki i zawodniczki klubu do udziału w tym rodzinnym święcie siatkarskim, będącym tradycyjnym podsumowaniem sportowych zmagań w minionym sezonie.

Jak co roku można będzie oglądać zmagania wszystkich grup szkoleniowych klubu. W tym roku po raz szósty w historii spotkanie odbędzie się w nowej Hali Sportowej Zespołu Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie, czyli w popularnym „Mechaniku".

Miejsce to szczególne, zwłaszcza dla wychowanków, gdyż wszyscy właśnie w starym obiekcie tej szkoły stawiali swoje pierwsze siatkarskie kroki i uczyli się od trenerów siatkarskich tajników. W trakcie gali przewidziane są niespodzianki oraz szczególni goście zaproszeni przez Małgorzatę i Mieczysława Pietroczuk. Jak zwykle na uczestników czeka wiele emocji związanych z rywalizacją sportową oraz ta magiczna chwila - spotkanie siatkarskiej rodziny w tym wyjątkowym świątecznym okresie.

PROGRAM GALI

środa, 23 grudnia

godz. 13:30
ŚWIĄTECZNA GALA SIATKÓWKI ZRYWU - TURNIEJ MINISIATKÓWKI WYCHOWANKÓW - „ZŁOTY SĘK"

godzina 15:00
ŚWIĄTECZNA GALA SIATKÓWKI ZRYWU - TURNIEJ MINISIATKÓWKI
SZKÓŁKA PIŁKI SIATKOWEJ oraz KADRA MŁODZICZEK

godzina 16:00
ŚWIĄTECZNA GALA SIATKÓWKI ZRYWU
WYRÓŻNIENIA, SYMBOLICZNE ZDJĘCIE GALI


REKLAMAgeodeta
REKLAMAipb

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 3.621 sekundy