REKLAMApluszak
REKLAMAPatrz

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Info Iława. )

Osiem par z terenu gminy Iława obchodzi w tym roku piękny jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego, czyli tzw. Złote Gody. Z tej okazji w Urzędzie Gminy w Iławie odbyła się dzisiaj miła uroczystość.

Wójt Krzysztof Harmaciński odczytał list gratulacyjny Wojewody Warmińsko-Mazurskiego, przekazał jubilatom okolicznościowe medale Prezydenta RP, a także złożył im życzenia we własnym imieniu. W obecności pracownika Urzędu Stanu Cywilnego w Iławie pary odnowiły składane 50 lat wcześniej przysięgi małżeńskie. Nie zabrakło lampki szampana i gromkiego "sto lat" na cześć jubilatów.

Wzruszająca uroczystość zakończyła się częścią artystyczną w wykonaniu zespołu "Morawa" działającego przy Gminnym Ośrodku Kultury w Lasecznie.

GMINA IŁAWA. JUBILACI ZŁOTYCH GODÓW W ROKU 2015:

Helena i Walenty Świerczyńscy (Radomek) Sabina i Jan Kazimierz Klemarczyk (Gromoty) Krystyna i Jan Kwiatkowscy (Szałkowo) Helena i Dyonizy Cackowscy (Tynwałd) Gertruda i Dominik Olszewscy (Siemiany) Stanisława i Józef Kraszewscy (Laseczno) Danuta i Marek Janusz Zwalińscy (Makowo) Krystyna i Roman Kłodowscy (Kamionka)

UROCZYSTOŚĆ W URZĘDZIE GMINY W IŁAWIE:

Fot. Info Iława.

REKLAMANAJLAK
REKLAMAogłoszenie

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAKOMA
REKLAMAmk instal
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAFabryka urody
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.2936 sekundy