REKLAMAhullo
REKLAMAGaleria

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Archiwum organizatora.)

20 osób wzięło udział w Pierwszych Charytatywnych Warsztatach Sztuk i Systemów Walki "Mikowalki 2015", które odbyły się dzisiaj w hali sportowej przy ulicy Asnyka w Iławie. Dochód pozwoli na sfinansowanie świątecznych paczek dla dzieci ze świetlicy MOPSiK. Organizatorzy już zapowiadają, że inicjatywa będzie kontynuowana.

W ramach akcji charytatywnej "Mikowalki 2015" w jednym miejscu zaprezentowały się dziś cztery rodzaje systemów sztuk walki i samoobrony. Każdy z instruktorów (Mariusz Brzozowski z Akademii Aikido Iława, Dawid Tarasiewicz z Arrachion MMA Iława, Piotr Kołakowski z Kickboxing Zamek Expom Kurzętnik oraz Tomasz Alisson ze Sparty Krav Maga Iława) poprowadził 45-minutowy blok treningowy, podczas którego prezentowane były techniki charakterystyczne dla poszczególnych systemów walki i samoobrony. Każdy z 20 uczestników warsztatów otrzymał certyfikat uczestnictwa, a dochód z przedsięwzięcia przeznaczony zostanie na zorganizowanie paczek dla dzieci ze świetlicy MOPSiK.

- Serdecznie dziękujmy pani Krystynie Rychlik, prezes Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Iławie, za pomoc w organizacji kwesty, oddziałowi PCK w Iławie za obstawę medyczną oraz dyrektor szpitala pani Iwonie Orkiszewskiej oraz Staroście Iławskiemu Markowi Polańskiemu za udostępnienie sali - mówi współorganizator akcji Mariusz Brzozowski.

Za rok możemy się spodziewać kolejnej edycji warsztatów. Organizatorzy mają nadzieję na to, że do charytatywnego przedsięwzięcia dołączą kolejne kluby.

Fot. Info Iława i archiwum organizatorów.

Część pierwsza

Część druga

Część trzecia

Część czwarta


REKLAMANAJLAK

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.3642 sekundy