REKLAMASadek2
REKLAMAHullo2

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ2 stycznia 2017, 11:13 komentarzy 8

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Info Iława.)

Choinka na Placu Bandurskiego już pięknie zdobi iławskie Stare Miasto. Dzisiaj drzewko wspólnie ubierały dzieci i młodzież z lokalnych przedszkoli i szkół, ich rodzice oraz nauczyciele. Do reprezentacji iławskich placówek oświatowych dołączyli również strażacy z jednostki OSP w Iławie oraz motocykliści z grupy Motonici Iława. Wspólne strojenie drzewka odbyło się z inicjatywy miejskiej radnej Ewy Jackowskiej, prywatnie mieszkanki Starego Miasta.

Uczestnicy przedświątecznego spotkania na Starym Mieście świetnie się bawili, wspólnie ubierając choinkę. Strojeniu drzewka towarzyszyło wspólne śpiewanie, m.in. kolęd i pastorałek, przygotowano również gorącą herbatę i słodki poczęstunek.

Fot. Info Iława.

REKLAMAHullo3

8Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Ewa Jackowska 8 ponad rok temu

  Jeszcze raz wszystkim dziękuję za pozytywne komentarze. Proszę również o wyrozumiałość dla innych radnych , każdy ma swój pomysł w realizowaniu się jako radny i każda formę należy uszanować . Ja od początku mówiłam ,że należę do osób bardzo aktywnych ( zarówno zawodowo i społecznie) więc nie wyobrażałam sobie inaczej wypełniać mandat radnej. Może niektóre działania są do poprawki , ale stale się uczę i wyciągam wnioski z krytyki . Miło mi podwójnie , ponieważ w Iławie rozeszła się błyskawicznie informacja o wystrojonej choince i podchodzą do mnie ludzie z gratulacjami i dobrym słowem. Codziennie przychodzą pod choinkę szkraby , bawią się ozdobami , podziwiają ! Codziennie też wieszane są nowe ozdoby , za które serdecznie dziękuję ! Proszę pamiętajcie , że do tej inicjatywy przyłączyli się również inni ludzie , przede wszystkim dzieci , ich wysiłek jest nieoceniony, moi serdeczni znajomi . Im też składam wielkie podziękowania. W jedności siła !

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Szary Obatel 7 ponad rok temu

  Pani Ewo - gratuluję pomysłu, zapału i realizacji! Jest Pani prawdziwą Radną, taką jaką i ja w naszym rejonie Iławy chciałbym widzieć. Ale ja się pytam - gdzie są i co robią dla mieszkańców inni radni??? Czy zajmują się tylko wrednymi wpisami na stronach internetowych? Może tak niektórzy wieloletni "zasiadacze w Radzie" wezmą przykład z pracowitej Koleżanki i też coś zrobią?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Dawid Kopaczewski 6 ponad rok temu

  Zniesmaczony, fajnie się krytykuje z perspektywy ciepłej kanapy, prawda? Co Ty zrobiłeś dla Iławy i mieszkańców? Ponadto, dlaczego ma być tylko 1 spotkanie mikołajkowe? W szkołach, przedszkolach też ich ma nie być? Iława nie cierpi na nadmiar takich imprez. Co więcej, byłoby miło-choćby dla dzieci- by na każdym osiedlu były takie powitania. Dzieciom takich imprez żałujesz?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ewa Jackowska 5 ponad rok temu

  Po dzisiejszym dniu napiszę krótko. Wszystkie obelgi zniosę , bo wiem że warto ! Za pozytywne opinie serdecznie dziękuję . To jest moje koło napędowe do dalszych działań !

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Gosia 4 ponad rok temu

  była to SUPER ZABAWA dla wszystkich. należą się słowa podziękowania dla pani Ewy za zorganizowanie. najlepiej to wiem, bo byłam z dziećmi. Dlatego BARDZO DZIEKUJĘ pani Ewie Jackowskiej w imieniu dzieci, rodziców i nauczycieli obecnych tego dnia na Starówce.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~peksciara 3 ponad rok temu

  Zniesmaczona to ja jestem po twoim durnym komentarzu chory człowieku. Może mnie tam dziś nie było ale było dwóch moich synów jeden z przedszkola a drugi ze szkoły i obaj byli zachwyceni strojeniem tak wielkiej choinki ze strażakami i mikołajami na motocyklach, dla dzieci to duże przeżycie i zarazem atrakcja jakiej nikt w Iławie wcześniej nie zorganizował. Nie wiem jak ktoś podczas takiego spotkania może się promować i po co skoro w Iławie i tak nie można się rozwijać, dziewczyna poświęciła swój czas i kasę a takie .... jak ty jeszcze takie głupie komentarze piszą....wstydź się człowieku i proponuję żebyś to ty następnym razem się tak popromował to zobaczysz jakie to wyzwanie logistyczne

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Janusz 2 ponad rok temu

  Zanim durnie skomentujesz zniesmaczony człowieku , to pomyśl - to nie boli. Radna Jackowska strojenie choinki staromiejskiej robi to po raz drugi ! Zrób coś człowieku dla Iławy , a później komentuj. Kobieta zrobiła to z własnej inicjatywy , z własnych środków finansowych , jak widać publiczność dopisała i nie widzę na zdjęciach "zmuszonych " dzieci. Wręcz przeciwnie , impreza przybrała jeśli chodzi o ilość dzieci i atrakcji dla nich. Byłem , widziałem więc mogę skomentować jej działania i wręcz podziwiam jej upór , że stara się pobudzić uśpioną Starówkę. Będziesz miał chłopie więcej pola do popisu , bo z tego co wiem jest więcej takich zaplanowanych inicjatyw w sobotę i niedzielę.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~zniesmaczony 1 ponad rok temu

  fe, nieładnie... znowu radna Jackowska z czymś wyskoczyła....W mieście powinno odbyć się jedno spotkanie Mikołajkowe, a ta kobieta znowu się promuje, tym razem kosztem dzieci.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.3277 sekundy