REKLAMAZDZ
REKLAMAOlszta

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ29 listopada 2015, 18:30 komentarzy 1

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Archiwum własne. Zdjęcie ilustracyjne. )

Od 2 do 4 grudnia nad Jeziorakiem odbywać się będzie Walne Zgromadzenie Członków Forum Informacji Turystycznej. Weźmie w nim udział blisko 50 informatorów turystycznych z całego kraju.

Forum Informacji Turystycznej to zespół konsultacyjno-doradczy Polskiej Organizacji Turystycznej – organizacji rządowej odpowiedzialnej za promocję Polski w kraju i za granicą.

Członkowie forum spotykają się raz w roku. Zeszłoroczne spotkanie odbyło się w Tarnowie. W tym roku – po raz pierwszy w historii – wydarzenie zawita do Iławy. Spotkania, dyskusje i warsztaty odbywać się będą w GrandHotel Tiffi oraz w porcie śródlądowym.

Wydarzenie rozpocznie posiedzenie zarządu Forum Informacji Turystycznych, które odbędzie się 2 grudnia w porcie śródlądowym. Dzień później, w trakcie obrad forum, które odbywać się będą w GrandHotel Tiffi wybrany zostanie nowy zarząd. Określony zostanie również plan działania forum na lata 2016-2017.

W spotkaniu udział weźmie blisko 50 informatorów turystycznych z całego kraju. W ciągu dwóch dni grupa podnosić będzie swoje kwalifikacje, biorąc udział w warsztatach i blokach merytoryczno-dyskusyjnych, w tym między innymi: „Współpraca informacji turystycznych z przewodnikami", „Tworzenie przez pracowników informacji turystycznej pakietów turystycznych" oraz „Tworzenie regionalnego systemu informacji turystycznej". Informatorzy odwiedzą też ratuszowe biuro Informacji Turystycznej i nowy port śródlądowy, gdzie zapoznają się z działalnością Powiatowego Centrum Informacji Turystycznej.

W ciągu dwóch dni trwania forum nad Jeziorakiem pojawią się między innymi wiceprezes Polskiej Organizacji Turystycznej Elżbieta Wąsowicz-Taborek, wicedyrektor Departamentu Produktu Turystycznego i Współpracy Regionalnej Polskiej Organizacji Turystycznej Jacek Jankowski, a także dyrektorzy Śląskiej Organizacji Turystycznej i Warmińsko-Mazurskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej – Agnieszka Sikorska i Justyna Szostek.

Wydarzenie organizuje Polska Organizacja Turystyczna we współpracy z Warmińsko-Mazurską Regionalną Organizacją Turystyczną.

Informacja prasowa Portu Iława.

REKLAMAPS QUALITY

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~andrzej987 1 ponad rok temu

    no tak...

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMApolzbyt
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAZajazd
REKLAMASzkoła2
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.5524 sekundy