REKLAMAAldortax
REKLAMAPatrz

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ27 listopada 2015, 07:48

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹
Już w najbliższy piątek, 27 listopada, iławski kinoteatr "Pasja" zaprasza na premierę długo oczekiwanej kontynuacji fenomenalnej filmowej serii, czyli filmu "Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 2". 

Na ekrany kin wchodzi zrealizowana z ogromnym rozmachem kontynuacja serii "Igrzyska śmierci". Jak zakończy się ta niezwykła historia? W Iławie będziemy mogli się tego dowiedzieć już w najbliższy piątek, 27 listopada. To właśnie tego dnia iławski Kinoteatr "Pasja" zaprasza na premierowy pokaz filmu "Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 2". Na lokalnym dużym ekranie będzie on wyświetlany do 10 grudnia.

O FILMIE...

Katniss Everdeen i przywódcy Dystryktu 13 rozpoczynają wielką ofensywą przeciwko Kapitolowi. Walka toczy się już nie tylko o przetrwanie, ale o przyszłość całego narodu. Katniss wspierana przez Gale’a (Liam Hemsworth), Finnicka (Sam Claflin) oraz Peetę (Josh Hutcherson) planuje zamach na Prezydenta Snowa (Donald Sutherland). Bezwzględni wrogowie i moralne wybory, przed którymi stanie Katniss, będą dla niej większym wyzwaniem niż cokolwiek, co wcześniej przeżyła na arenach Głodowych Igrzysk.

KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY

Dla naszych czytelników zorganizowaliśmy konkurs, w którym do wygrania były dwie pojedyncze wejściówki na film. Tym razem szczęście dopisało:

Aleksandrze Agnieszczak oraz Dominikowi Szczepańskiemu.

Gratulujemy! Z wejściówek można będzie skorzystać już podczas premierowego pokazu, który zaplanowano na piątek, 27 listopada, lub później, do 10 grudnia. Bilety do odebrania w kasie kinoteatru "Pasja" (może być potrzebny dowód tożsamości).

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMANAJLAK
REKLAMAPellet

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAStrefa relaksu
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3112 sekundy