REKLAMAPZW Iława
REKLAMAIBO

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ29 listopada 2015, 18:33

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego.)

Jak informuje biuro prasowe Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego 31 grudnia mija termin zgłaszania kandydatur do nagrody Laur „Najlepszym z Najlepszych”. To sposób na wyróżnienie osób, firm i instytucji z Warmii i Mazur, które w 2015 wyróżniły się na forum ogólnopolskim lub międzynarodowym.

To już XIII edycja Lauru.

- Czekamy na sygnały o ogólnopolskich czy międzynarodowych sukcesach naszych mieszkańców, aby docenić ich również na własnym podwórku i zaprezentować jako wzory do naśladowania - informuje biuro prasowe marszałka. - Według regulaminu Laur „Najlepszym z Najlepszych” powinny otrzymać osoby, instytucje lub firmy z Warmii i Mazur, które w 2015 roku wyróżniły się na forum krajowym lub międzynarodowym, osiągnęły sukces i zostały docenione przez niezależne gremia lub przyczyniły się do promocji regionu w kraju i na świecie.

Regulamin i formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie: LINK

Wypełnione wnioski należy przesłać na adres: Gabinet Marszałka, ul. Emilii Plater 1, 10-562 Olsztyn lub gm@warmia.mazury.pl.

TEMATY Region iława
REKLAMATom-bet

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAreperator
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMATartak
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4086 sekundy