REKLAMApluszak
REKLAMAZielona aleja

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ18 listopada 2015, 09:37

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Info Iława. )

Teren wokół zabytkowej willi przy ulicy Sienkiewicza 10 w Iławie zamienił się w plac budowy. W siedzibie iławskiej Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej trwa gruntowny remont.

Prace mają trwać do 20 grudnia b.r. - to dla wykonawcy, czyli olsztyńskiej firmy Budoprzem, ostateczny termin przekazania wykonanych robót do odbioru. Koszt inwestycji wynosi 817 tysięcy złotych i obejmuje szereg prac na zewnątrz zabytkowego budynku. Remont obejmie przełożenie pokrycia połaci dachowej z dachówki ceramicznej, wymianę stolarki okiennej i drzwiowej, renowację istniejącej elewacji budynku oraz przebudowę wejścia do budynku od strony parkingu z przystosowaniem dla osób ograniczonych ruchowo (powstanie winda), a także renowację ogrodzenia od strony frontowej budynku.

Prace postępują sprawnie. Dobiega końca część inwestycji polegająca na przełożeniu dachówki i wymiany stolarki okiennej i drzwiowej.

Remont willi przy ulicy Sienkiewicza 10. Stan na 12 listopada 2015 roku.

Fot. Info Iława.

REKLAMAgeodeta
Swojak

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.3747 sekundy