REKLAMApluszak
REKLAMAprofi

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ18 listopada 2015, 09:38

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹
Na ekrany polskich kin wchodzi druga część utrzymanej w świątecznym klimacie komedii romantycznej "Listy do M.". Jej pierwsza część była spektakularnym sukcesem. Rozstrzygnęliśmy już konkurs, w ramach którego do wygrania były cztery pojedyncze bilety na ogólnopolską premierę tego filmu.

Cztery lata po spektakularnym sukcesie pierwszej części na ekranie znów zobaczymy plejadę znanych aktorów.

FABUŁA

Od wydarzeń znanych z pierwszej części minęły równo cztery lata, a wszyscy bohaterowie przygotowują się do kolejnej Wigilii. Mikołaj (Maciej Stuhr) jest szczęśliwy u boku Doris (Roma Gąsiorowska), jednak wciąż nie może zdecydować się na oświadczyny, co prowokuje jego syna Kostka (Jakub Jankiewicz) do obmyślenia sprytnej, świątecznej intrygi z pierścionkiem zaręczynowym w tle. Małgosia (Agnieszka Wagner) i Wojtek (Wojciech Malajkat) adoptowali Tosię (Julia Wróblewska), ale teraz muszą zmierzyć się z chorobą. Karina (Agnieszka Dygant) – obecnie wzięta pisarka i Szczepan (Piotr Adamczyk) – teraz taksówkarz, rozstali się, lecz ich ścieżki nieustannie się przecinają.

"LISTY DO M.2" W IŁAWIE

„Listy do M.2” będzie można oglądać również w iławskim kinoteatrze "Pasja", który na ogólnopolską premierę zaprasza już w piątek, 13 listopada, o godz. 18.30 i 20.45. Film będzie grany do 26 listopada.

KONKURS!

Dla naszych czytelników, wspólnie z iławskim kinoteatrem "Pasja", przygotowaliśmy cztery pojedyncze bilety do wykorzystania na premierowe pokazy filmu 13 listopada (18.30 lub 20.45). Wygrali je:

Karol Chmielewski Kamila Szysler Edyta Meyka Ewa Neuman

Bilety będzie można odebrać w kasie kinoteatru "Pasja" przed seansem, podając imię i nazwisko (prosimy mieć ze sobą dowód tożsamości). Gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za zainteresowanie i życzymy powodzenia następnym razem. 

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMAgeodeta

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAKOMA
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3344 sekundy