REKLAMAPZW Iława
REKLAMABiblioteka

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ18 listopada 2015, 09:42

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Expo Arena w Ostródzkie. Materiały prasowe. )

W ostródzkiej Expo Arenie Mazury od 19 do 21 listopada w mikroskali odtworzony zostanie świat azjatyckiego biznesu, by polscy przedsiębiorcy mogli się z nim oswoić i przygotować odpowiednio skrojoną pod niego ofertę. Odbędzie się tam kongres Asia Trade Know-How – wydarzenie, które przybliży rodzimym biznesmenom odległe wschodnie rynki. W czwartek, 19 listopada, o godz. 11.00 wydarzenie otworzy marszałek województwa Gustaw Marek Brzezin.

Azja jest potężnym potencjalnym partnerem gospodarczym dla polskiego biznesu. Podczas kongresu Asia Trade Know-How przedstawione zostaną możliwości rozwoju, jakie stoją przed przedsiębiorcami, którzy otworzą się na Daleki Wschód. Uczestnicy poznają kulturę państw i specyfikę rynku, prawne uwarunkowania handlu oraz zakres wsparcia, na jaki mogą liczyć ze strony instytucji państwowych. Zaprezentowane zostaną również polskie rządowe programy Go Iran i Go India. Jest to pierwsze i jedyne w Polsce wydarzenie oferujące tak kompleksową wiedzę o Azji w kontekście gospodarczym.

W kongresie udział wezmą przedstawiciele kilkunastu krajów azjatyckich – Indii, Iranu, Afganistanu, Pakistanu, Indonezji, Wietnamu, Malezji, Filipin, Tajlandii, Tajwanu, Chin - eksperci z zakresu rynków wschodnich, biznesmeni i firmy pośredniczące. Będzie to doskonała okazja do nawiązania cennych kontaktów.

Program kongresu znajduje się na stronie http://www.asia-trade.pl/pl/targi/program.

REKLAMANAJLAK

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMATelefon zaufania
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3314 sekundy