REKLAMAprofi
REKLAMAZielona aleja 2

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ18 listopada 2015, 10:04

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki. )

Obecny Wojewoda Warmińsko-Mazurski Marian Podziewski (PSL), który pełni tę funkcję od 8 lat, ustąpi ze sprawowanego przez siebie stanowiska wraz z podaniem się rządu Ewy Kopacz do dymisji. Kto zastąpi go na fotelu szefa Urzędu Wojewódzkiego? Na giełdzie nazwisk wymienia się pięć osób.

Jak poinformowały regionalne władze Prawa i Sprawiedliwości, parlamentarzyści tej partii zaproponowali na urząd Wojewody Warmińsko-Mazurskiego pięć osób. Lista ma zostać przekazana nowemu ministrowi odpowiedzialnemu za sprawy administracji.

Według informacji nieoficjalnych na liście pojawiły się kandydatury radnego sejmiku Sławomira Sadowskiego, szefa struktur PiS w okręgu olsztyńskim Jerzego Szmita, wiceprzewodniczącego sejmiku Artura Chojeckiego, byłego wiceprezydenta Elbląga Janusza Hajdukowskiego i olsztyńskiego radnego Grzegorza Smolińskiego. Ostateczne decyzje wkrótce.

REKLAMATom-bet

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMATelefon zaufania
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4477 sekundy