ZDZ
REKLAMAOlszta

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ18 listopada 2015, 10:17

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹
W tym tygodniu na ekrany kin w całej Polsce wchodzi "Spectre", czyli nowy Bond. W Iławie nową superprodukcję z agentem 007 w roli głównej będziemy mogli zobaczyć już w najbliższy czwartek, 5 listopada tak jak widzowie multipleksów w największych polskich miastach.

Iławski kinoteatr "Pasja" nie zawiódł fanów legendarnej serii filmów o agencie MI6 Jamesie Bondzie. "Spectre" będzie można zobaczyć w naszym mieście już w najbliższy czwartek, 5 listopada (w Polsce film wchodzi na ekrany 6 listopada, a dzień wcześniej odbywają się pokazy przedpremierowe i taki też przygotowano w Iławie).

Na seans zapraszamy do "Pasji" w czwartek o godzinie 21:20. "Spectre" będzie wyświetlany do 26 listopada.

O FILMIE

W najnowszej odsłonie serii James Bond (Daniel Craig) otrzymuje tajemniczą wiadomość dotyczącą swojej przeszłości. Za jej sprawą wyrusza na ryzykowną misję do Meksyku. Następnie trop wiedzie do Rzymu, gdzie 007 spotyka Lucię (Monica Bellucci), wdowę po znanym przestępcy. Podczas tajnego spotkania Bond dowiaduje się o istnieniu niebezpiecznej organizacji - SPECTRE.

W tym samym czasie w Londynie nowy szef rządowego centrum bezpieczeństwa kwestionuje działania Bonda. Jednocześnie podaje w wątpliwość konieczność istnienia agencji MI6, na której czele stoi M (Ralph Fiennes).

Zbliżając się do złowrogiej organizacji SPECTRE, Bond odkrywa wstrząsające powiązanie między sobą i przeciwnikiem, którego ściga (Christopher Waltz).

KONKURS!

Dwa pojedyncze bilety na film "Spectre" w Iławie wygrały:

Anita Gross Magdalena Dąbkowska-Trzcińska

Wejściówki będzie można wykorzystać już podczas pokazu przedpremierowego (czwartek, 5 listopada, 21:20), ale także później, w dowolnym terminie do 26 listopada. Odbiór z dowodem tożsamości w kasie kinoteatru "Pasja". Gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za zainteresowanie. 

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMANAJLAK
REKLAMAprofi

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.3615 sekundy