REKLAMAMateusz szauer
ZDZ

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ18 listopada 2015, 11:35

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. KPP w Iławie. )

Podczas ostatniej odprawy służbowej Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Iławie podinsp. Waldemar Jackowski podziękował za współpracę strażakom z Ochotniczej Straży Pożarnej w Iławie, którzy latem wspólnie z policjantami iławskiej komendy realizowali służby patrolowe na wodach Jezioraka.
REKLAMAMateusz szauer

- Na spotkanie zaproszono druhów strażaków Ochotniczej Straży Pożarnej w Iławie wraz z prezesem Panem Bernardem Krawaczyńskim. W obecności kadry kierowniczej iławskiej komendy I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Iławie podinsp. Waldemar Jackowski podziękował Prezesowi OSP za dotychczasową wzorową współpracę w zapewnieniu bezpieczeństwa na akwenie iławskiego Jezioraka - relacjonuje przebieg spotkania sierż. sztab. Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy KPP w Iławie. - W uznaniu profesjonalizmu i zaangażowania wręczył dyplomy z podziękowaniami strażakom, którzy razem z policjantami brali udział w realizacji służb patrolowych na wodzie.

- Rozwój turystyki w naszym powiecie powoduje systematyczny wzrost liczby osób wypoczywających nad wodą oraz korzystających z bazy żeglarskiej. Sytuacja ta wymaga stałej gotowości służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo, a ścisła współpraca Policji, WOPR i Ochotniczej Straży Pożarnej w Iławie pozwoliła nam realnie zwiększyć liczbę patroli na wodzie oraz zapewnić szybszą reakcję w sytuacji zagrożenia - mówił podczas spotkania podinsp. Waldemar Jackowski.

Przypomnijmy, że jednostka OSP w Iławie wraz z iławskim WOPR już od kilku lat aktywnie współpracuje z Policją w zakresie działań na rzecz zapewnienia bezpieczeństwa na iławskich akwenach. W roku bieżącym iławscy funkcjonariusze wspólnie z ratownikami WOPR i strażakami OSP w Iławie brali udział w akcji ratowniczej związanej z wywróceniem się jednostek żeglarskich na akwenie Jezioraka. Zabezpieczali też 11 regat.

REKLAMAprofi
REKLAMAżuchowski

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAWlodkowic
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMALuxbud
REKLAMARykaczewski
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4126 sekundy