REKLAMAPZW Iława
REKLAMAOlszta

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ18 listopada 2015, 11:36

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Materiały przewoźnika. Samolot saab340. )

Niecałe 100 zł - tyle mają kosztować bilety lotnicze na trasie Olsztyn-Mazury - Kraków. Po raz pierwszy obsługujący m.in. to połączenie przewoźnik, SprintAir, zabierze pasażerów na pokład 21 stycznia 2016 roku. Rezerwacja biletów ma ruszyć już 1 grudnia.

W siedzibie Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie podpisano umowę z pierwszym przewoźnikiem, którzy obsłuży pasażerów nowego portu lotniczego Olsztyn-Mazury w Szymanach. To linia SprintAir, która latać będzie na dwóch trasach: do Berlina (lot ma trwać około 105 minut) i do Krakowa (w tym przypadku przewidywany czas podróży to 95 minut). Połączenia będzie obsługiwać samolot saab 340, który jednorazowo może zabrać na pokład do 33 pasażerów.

Do Berlina i Krakowa będziemy mogli polecieć trzy razy w tygodniu, do Berlina we wtorki, czwartki i soboty, a do Krakowa w środy, piątki i niedziele. Ujawniono także przewidywane ceny tego drugiego połączenia. Lot na trasie Olsztyn-Mazury - Kraków nie powinien nas kosztować więcej niż 100 zł.

REKLAMATom-bet

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMATelefon zaufania
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3184 sekundy