REKLAMAZDZ
REKLAMAZielona aleja 2

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ18 listopada 2015, 11:37

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Komenda Miejska Policji w Gdańsku, gdzie pochodzący z Iławy Mateusz Żórański pracował jako dzielnicowy, opublikowała zdjęcie tra)

"Odszedł nasz kolega policjant" - informują, żegnając się z tragicznie zmarłym Mateuszem Żórańskim, jego koledzy i przyjaciele z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku, gdzie pochodzący z Iławy mężczyzna pracował jako dzielnicowy.

Do tragedii doszło w środę ok. godz. 17.45 na krajowej "siódemce" na wysokości miejscowości Majki. 25-letni policjant, jadąc do domu w Iławie, przewrócił się na motorze, a następnie został potrącony przez samochód. Zginął na miejscu.

- Z wielkim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że 28 października br. zmarł nagle nasz Kolega i wzorowy policjant sierż. Mateusz Żórański, dzielnicowy z Komisariatu Policji VI w Gdańsku. W służbie był od 10 maja 2011 roku. Zginął tragicznie w wypadku drogowym, jadąc do domu po służbie, której był wyjątkowo oddany. Miał 25 lat. Pogrążeni w smutku składamy kondolencje Rodzinie i bliskim Mateusza - pożegnanie o takiej treści zostało opublikowane przez kierownictwo, policjantów i pracowników Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.

TEMATY na sygnale
REKLAMATom-bet

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAd&b
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3956 sekundy