REKLAMAPluszak
REKLAMACastrorama

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ18 listopada 2015, 11:40

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Dariusz Durlak. )

W niedzielę, 25 października, na ścieżce dydaktycznej nad jeziorem Silm (Kamionka) odbył się pierwszy iławski Bieg PSIJAŹNI.

Bieg został zorganizowany z myślą o wszystkich miłośnikach spędzania wolnego czasu razem z czworonogami. Cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem, wystartowało w nim 30 psiaków (w tym 9 podopiecznych przytuliska w Iławie) wraz z opiekunami.

Bieg połączony był z edukacją leśną, dlatego dodatkowym utrudnieniem była konieczność zapoznania się z treścią zawartą na tablicach edukacyjnych umieszczonych na ścieżce, a po biegu na uczestników czekały dodatkowe konkursy z pytaniami.

Dla każdego biorącego udział przygotowane były drobne upominki. Po zakończeniu biegu uczestnicy zregenerowali siły przy wspólnym ognisku, kiełbaskach oraz grochówce. 

Impreza została zakończona wręczeniem dyplomów oraz pysznym tortem przygotowanym specjalnie na tę okazję przez jedną z uczestniczek biegu. Wszyscy uczestnicy wyrazili chęć wzięcia udziału w kolejnej edycji.

Źródło: Nadleśnictwo Iława (zdjęcia: Dariusz Durlak). 

REKLAMAgeodeta
Swojak

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.3852 sekundy