ZDZ
REKLAMAprofi

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ18 listopada 2015, 11:47 komentarzy 1

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Info Iława. )

Kilkadziesiąt osób symbolicznie przywitało jesień, pokonując dystans wokół Małego Jezioraka. Większość uczestników III iławskiego Biegu Leszcza 2,5-kilometrową pętlę przebiegła, ale na linii startu pojawili się też liczni rowerzyści (w tym wielu reprezentantów stowarzyszenia "2 Koła") i rolkarze. Dopuszcza to oczywiście regulamin wydarzenia, w którym najważniejsze są nie wyniki i profesjonalne podejście do sportu, a radość płynąca z jego uprawiania.

Od kilkuletnich dzieci przez młodzież i dorosłych po osoby starsze - w iławskim biegu z przymrożeniem oka uczestniczyli dzisiaj przedstawiciele wszystkich grup wiekowych. Frekwencja dopisała - na linii startu, którą tym razem usytuowano w okolicach wiaty hotelu Starty Tartak, pojawiło się ponad 50 osób. Zainteresowanie wydarzeniem stopniowo wzrasta już od pierwszej edycji, co organizatorzy zawdzięczają zapewne przystępnej i radosnej formule tej inicjatywy, w której chodzi przede wszystkim o wspólną dobrą zabawę. Świadczą o tym najlepiej choćby barwne i pomysłowe przebrania uczestników, których nie zabrakło i tym razem. 

Sportowy happening zakończyło wspólne ognisko. Kolejnej edycji wydarzenia wszystkie biegowe leszcze z Iławy i okolic mogę się spodziewać na powitanie zimy.

Iławski Bieg Leszcza jest organizowany z inicjatywy Anny i Dawida Kopaczewskich oraz Mariusza Gołębiowskiego.

Fot. Info Iława.

Trzecia edycja iławskiego Biegu Leszcza. Iława, 25 października:

REKLAMAgeodeta
Swojak

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~Dawid Kopaczewski 1 ponad rok temu

    W imieniu organizatorów, czyli Mariusza Gołębiowskiego, Anny Kopaczewskiej i swoim, bardzo dziękujemy wszystkim za udział w zabawie :) Frekwencja nas zaskoczyła! Dziękujemy także Hotelowi Stary Tartak oraz Beacie Ambroziak za wsparcie :) Dziękujemy Info Iława za obecność :)

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.341 sekundy