REKLAMAPluszak
REKLAMAinkubator

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ2 stycznia 2017, 10:16 komentarzy 9

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Info Iława. )

"To spełnienie marzeń" - nie ukrywał Roman Żuralski, współwłaściciel przychodni "Rodzina" podczas zorganizowanej z pompą uroczystości otwarcia nowej siedziby przychodni przy Alei Jana Pawła II.

Już w najbliższy poniedziałek, 26 października, pacjenci "Rodziny" z usług przychodni skorzystają już w nowo wybudowanej siedzibie przy Alei Jana Pawła II. W uroczystości jej otwarcia uczestniczyli w piątkowe popołudnie liczni zaproszeni goście i mieszkańcy miasta. Nie zabrakło przedstawicieli lokalnej władzy samorządowej, radnych i zaprzyjaźnionych z właścicielami ośrodka przedstawicieli środowiska lekarskiego.

Uroczystość rozpoczęła się od przywitania gości, okolicznościowych przemówień i symbolicznego przecięcia wstęgi i odsłonięcia tablicy pamiątkowej. Całości towarzyszył poczęstunek i oprawa muzyczna, m.in. w wykonaniu Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Lubawy. Później przyszła pora na zwiedzanie nowoczesnego obiektu.

W nowej siedzibie "Rodziny" pacjenci i personel będą mieć do swojej dyspozycji 1200 m2. To ogromna zmiana w porównaniu do liczącego 260 m2 budynku przy ulicy Wiejskiej, który dotychczas zajmowała przychodnia. Na parterze budynku mieszczą się przede wszystkim przestrzenna recepcja i gabinety lekarzy rodzinnych, głównie pediatrów. Z kolei na pierwszym piętrze znajdują się głównie gabinety stomatologiczne i diagnostyczne, a także część administracyjna i socjalna. Na obu piętrach każdy z ciągów gabinetów dysponuje własną, oświetloną naturalnym światłem recepcją. Budynek wyposażony jest w windę, dysponuje również znajdującą się na pierwszym piętrze własną salą konferencyjną.

Właściciele nie ukrywają, że przeprowadzka to potężny impuls do tego, by poszerzać ofertę przychodni, w tym również o usługi specjalistyczne, a nawet wstępną diagnostykę kardiologiczną. W przyszłości ośrodek ma pełnić także funkcję ośrodka rezydenckiego i szkoleniowego dla młodych lekarzy.

Obecnie "Rodzina" to ośrodek podstawowej opieki zdrowotnej dla 23 tysięcy mieszkańców miasta i gminy Iława.

Fot. Info Iława.

REKLAMANAJLAK
Swojak

9Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~666 9 ponad rok temuocena: 60% 

  a czarny szaman to też rodzina??wszędzie wproszą się.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Covid 8 ponad rok temuocena: 100% 

  Nie metry powierzchni są ważne lecz podejście do pacjenta rozważne

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Antek 7 ponad rok temuocena: 67% 

  A co to Enej nie śpiewał, były w ogóle jakieś gwiazdory disco polo ?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Link 6 ponad rok temuocena: 100% 

  Jożin z Bażin był

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Antek 5 ponad rok temuocena: 80% 

  Zenek był?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Iławianka 4 ponad rok temuocena: 75% 

  Żeby jeszcze obsługa była rodzinna.......

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~tede 3 ponad rok temu

  Obsługę to masz w hotelu. Przychodzicie z każdą pierdołą to macie.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Rodzina debestl 2 ponad rok temuocena: 100% 

  A ponoć lekarze są tacy biedni. Jak mi ich szzkoda, tylko 1200m2.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~E.Polkowska 1 ponad rok temuocena: 25% 

  Powodzenia, powodzenia i powodzenia......szkoda. ze nie wiedzialam o uroczystsci- wszystko zawsze naj -.....tak ,jak opieka lekarsko- -pielegniarska w ROZINIE.Pozdrawiam wszystkich pracownikow i szczegolnie moja ukochana Marysie Biereg i doktora Roberta Makucha.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.4098 sekundy