REKLAMARafał Ryszczuk
ZDZ

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ18 listopada 2015, 11:49

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Zdjęcie ilustracyjne. )

Przed sądem rodzinnym i nieletnich odpowiedzą dwie nastoletnie mieszkanki Iławy, które ukradły z jednej z lokalnych drogerii kosmetyki o łącznej wartości prawie 1800 zł. Zostały ujęte, kiedy po raz kolejny przyszły do sklepu.

Oficer dyżurny iławskiej policji otrzymał zgłoszenie o ujęciu dwóch nastolatek, które kilka dni temu dokonały kradzieży kosmetyków w drogerii.

- Funkcjonariusze pojechali na miejsce - relacjonuje sierż. sztab. Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy KPP w Iławie. - Podczas rozmowy z kierowniczką sklepu ustalili, że rozpoznała ona dwie nastolatki, które wcześniej dokonały kradzieży kosmetyków. Policjanci wylegitymowali 15 – letnią mieszkankę Iławy i jej o rok młodszą koleżankę.

W trakcie dalszych czynności okazało się, że dziewczyny w ciągu jednego dnia dwa razy przyszły do jednej z iławskich drogerii, skąd ukradły kosmetyki na łączną kwotę prawie 1800 zł. Nastolatki wkładały artykuły do reklamówki i do kieszeni, co zostało zarejestrowane przez sklepowy monitoring.

Dziewczyny w najbliższym czasie ze swojego zachowania będą tłumaczyć się przed sądem rodzinnym i nieletnich.

TEMATY na sygnale
REKLAMAprofi

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAmodera
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAbako2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4323 sekundy